Chcete sa mať lepšie? Chcete žiť v kvalitnom štáte? Nič nie je jednoduchšie !

Autor: Miroslav Lukáč | 30.1.2016 o 14:22 | Karma článku: 11,29 | Prečítané:  1077x

Netreba štrajkovať!  Treba si pustiť TA 3, čítať Pravdu a počúvať správne naSMERovaných. V nepretržitom 24 hodinovom slede Vám vysvetlia nevysvetliteľné a nevysvetlia nepochopiteľné...

  Dozviete sa, ako je Vám dobre a ako od 5 teho marca Vám bude úplne najlepšie. A to nielen učiteľom a sestričkám. Dôchodcom je už teraz tak dobre, že ich ani nepočuť.Asi rozbaľujú balíčky. Iba niektorí tlieskajú a spievajú s Nikodýmom, alebo iným dýmom, rozplývajúcim sa v dialke...Mladí zdá sa tiež nemajú mimoriadne požiadavky.

   Dozviete sa, ako hlúpa Európska únia, temer žijúca z našich peňazí a rozumu, nechápe našu kvalitu myslenia a nedá si poradiť. A nedá a nedá...Je to preto, že nemajú také dobré školstvo, ktoré by naklonovalo toľko géniov, ako je u nás. Možno nás však dobehnú.Ak by však do školstva a zdravotníctva investovali tak, ako my. Zimbabwe a Horná Volta vedia o čom hovorím

  Zvažujte! Kriminalitu máme takú normálnu, európsku. Ten Západ však s nami opäť vybabral. Doviezli si migrantov. My ich nepotrebujeme! My si stačíme manželky a nespratné ženy pozabíjať sami, ani pomoc policajtov nepotrebujeme. V potrebe tréningu si zastrielame do študentov, alebo niektorých nespratníkov. Sem tam niektorého zastrelíme, aby pochopili, že s políciou nie sú žarty. Takisto hnusných Cigánov /citujem čelného politika/ stačíme mlátiť sami. Podozrenia z provízie od Pohrebnej služby vylučujem, ale iné nie.

  Ďalší z úspechov je ten, že sme vyrovnali rozdiely medzi našimi krajmi. Napríklad Košice so svojim centrálnym parkom sú na tom dnes lepšie ako Bratislava so svojimi Strmými vŕškami, ktoré neprajníci prezývajú neprávom Zbojnícke vŕšky. Aj Východ dnes už vie zarábať vlastnou hlavou...

  Veľa sa takto dá dozvedieť i o zahraničnej politike, ale ku tomu potrebujete vysvetlenie psychiatra. Poslanci vládnej strany /a niekedy i MZV/ totiž hlasujú opačne, ako sú vyhlásenia vládnych činiteľov. Preto odporúčame vysvetlenie odborníkom. V podstate sa ale asi pridáme ku Sovietskemu - izvinite Rusku a svetový mier vybojujeme, aj keby kameň na kameni nemal zostať a do poslednej kvapky cudzej a možno i vlastnej krve.

  Neviem ktorá téma o našich úspechoch by Vás ešte zaujímala, ale ako píšem v úvode, z dôverou sa na spomínaných obrátte. Ako hovorí klasik, opýtajte sa ich na čo chcete a oni Vám odpovedia  čo chcú. A ešte ako chcú a ako môžu.

  Skoro všetko čo píšem sa dá zhrnúť asi do niekoľkých viet. Všetkým nedostatkom je na vine Radičová a to, čo sa nedá dokázať sa nestalo. A dokázať pri našich nezávislých orgánoch sa nedá nič, čiže všetko je O.K. Myslím, že XXII hláv je na Slovensko málo.

  S Vašim dovolením využijem tento blog na osobnú inzerciu. Aj ja sa chcem podielať na budúcej prosperite. Vy to unesiete, tak ako ostatné.

---Vymením cca 350 kg alobalu za približne rovnaké množstvo bankoviek, ľubovoľnej hodnoty. Zohnal som totiž hasiaci prístroj. Uprednostním 500 vky! Foto, email a meno máte. Nech Vás foto neodradí! Skúšal som to ako Czoborová, ale nepodarilo sa mi to...A neviem povedať ani sýýýýýýr...česť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stratová poisťovňa rozdala desaťtisíce na odmenách

Bývalé vedenie Všeobecnej zdravotnej poisťovne si napriek odhadovanej strate desiatok miliónov eur rozdelilo odmeny vo výške 41-tisíc.

KOMENTÁRE

Symboly teta Anka, masér Kostka a celá VšZP

Ani polícia, ani Drucker sa s riešením situácie v štátnej poisťovni nepretrhnú.

SVET

Stredné Taliansko postihli silné zemetrasenia, cítili ich aj v Ríme

Zemetrasenie vyvolalo u obyvateľov strach.


Už ste čítali?