A je to tu! Katastrofálny stav politiky na Slovensku spôsobujú žurnalisti a média...

Autor: Miroslav Lukáč | 20.3.2016 o 4:00 | Karma článku: 12,05 | Prečítané:  2373x

Zdá sa , že bude treba pristúpiť k normalizácii podľa receptu KSČ ako v sedemdesiatych rokoch min. stor.

    Súmrak zo Súmračnej sa stále rozširuje. Tento dojem som získal po vypočutí politickej debaty v RTVS, napoludnie 20.3.16. Stále mám ešte v pamäti aroganciu Moci po víťazstve "správnych síl" v 1968 mom roku.

    Nesúhlasiaci politici masovo nastupovali i so svojimi profesorskými a docentovskými titulmi do kotolní, na roľnícke družstvá a do údržbárskeho disentu.

    Závan tohoto riešenia, aspoň jeho hrozbu, sme zacítili pri Otcovi štátotvorcovi, Mečiarovi. Našťastie sa jednalo o jednoducho štruktúrovanú bytosť, ktorá pri "odporných a nepriateľských médiach" platených pravdepodobne Amerikou a Sorosom vystačila s päsťou do tváre, samoúnosom, samovýbuchom a pod.

   Dnes po vypočutí debaty s R.Ficom a spol. mi opäť prešiel mráz po chrbte. Ani komunisti, ani Mečiar si nedovoľovali tak arogantný prístup k moderátorovi, ktorý si iba plnil svoje úlohy informovať verejnosť a nenechať sa moderovať účastníkom, ako je čoraz častejšie zvykom. Všetci vieme, ktorí politici si to dovoľujú a v akých normalizovaných médiach.

  Úbohý pán moderátor sa chtiac - nechtiac stal nepriateľom socializmu - sory, Slovenska, patriaceho Smeru, SNS, Sieti a Mostu - Híd. Tá dávka arogancie, násilia, náznaku pomsty a nemožnosti dať mu "jednu do zubov", bola výrazná.

  Neviem, či bude prvý, alebo či ho ešte niekto zo zradných, zlomyseľných, opozičných a neobjektívnych médií  ešte nepredbehne. Kotolní však máme dosť a dnes sú už väčšinou plynové s ľahšou obsluhou, čo umožňuje ďalšiu intelektuálnu činnosť...Možno nám v nich opäť vyrastú kvalitní budúci prezidenti. Aj tak ten úžerník a scientológ Kiska tam prekĺzol, ani nevieme ako

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?