Tak opäť tá Radičová. Nedá pokoj aj s celou svojou Bandou!

Autor: Miroslav Lukáč | 1.6.2016 o 14:12 | Karma článku: 10,24 | Prečítané:  2667x

Minister Kaliňák zdokumentoval zločinné pôsobenie Radičovej vlády na prípade Bašternák a Kočner. Zatiaľ.

     Nechápavosť verejnosti je nekonečná. Našťastie pán minister Kaliňák vysvetlil podstatu krádeží, daňových únikov, sprenevier, nevyšetrovaní, machinácií a pod. Záver je ohromujúco jednoduchý a jednoznačný. Príčinou je Radičová. Prípadne a spol.

     Prečo však tupá masa žurnalistov - našťastie nie všetkých- a časť ostatného obyvateľstva nechce pochopiť, že za Radičovej zlacneli napr. fúriky preto, aby mohol Lipšic doporučiť svojim priateľom platby v hotovosti. Tomu, že ich nestihli je na vine krátke trvanie Radičovej vlády.

     Našťastie "slovenská kapitálotvorná vrstva", ktorá sa za Mečiara prestrielala na vrchol štátnej pyramídy, za vlády Smeru zbrane zakonzervovala a odložila. Okrem jednej - osobného výberu výberových osôb. S touto zbraňou dokázala víťaziť niekoľko volebných období a skúša to i naďalej, dokonca sa pokúša i o víťazstvo nad zdravým rozumom.

    Veď čo iné je tvrdenie, že niekto prevádzal miliónove platby Eur cash, hoci banky mali príkaz nahlasovať všetky podozrivé vklady a výbery...Možno ale išlo o poctivé šetrenie 100 E ku 100 E až ich bolo niekoľko sto kilogramov. Veď niektorí si ich balili i do alobalov, aby im nezhoreli, alebo nesplesniveli. Čo vie obyčajný človek o tom, koľko starostí prináša vlastníctvo toľkých metrákov stoeuroviek? Nič! Preto pozorne počúvajme a čítajme. Možno sa dozvieme ďalšie podrobnosti a naučíme sa narábať s peniazmi...

    P.S. Mám vážne podozrenie, že za konfliktom v Sýrii je tiež Radičová a jej banda. Veď si všimnite, že ani migrantov sa neboja tak, ako by sa mali báť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

KOMENTÁRE

Ficov Smer je v opozícii. Únia má novú vládnu koalíciu

V europarlamente sa rozpadla veľká koalícia ľudovcov a socialistov.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?