Brexit nie je tragédia,ale realita!Fico.Tento názor nie je realita,ale tragédia! EÚ.

Autor: Miroslav Lukáč | 25.6.2016 o 0:00 | (upravené 25.6.2016 o 11:12) Karma článku: 5,76 | Prečítané:  933x

Prvé obete populizmu,strašenia más a prekrúcanie skutočností prinášajú svoje kyslé ovocie. Zatiaľ...

      Briti na rozdiel od nás nielen tárajú, ale i konajú. Nič to, že i proti sebe. Veď populista je populistom preto, že berie iba to, čo sa mu hodí. Inak by bol logikom. Teraz len dúfajme, že sa táto špinavá vlna neprevalí cez nás a naše blízke okolie. Škoda, že sme nepredsedali Európskej únii už dávno. Mohli sme v anglickom jazyku rozposlať rozprávku o Svätoplukových prútoch. Určite by sa všetci euroskeptici zamysleli nad slovenskou skúsenosťou a vývoj by sa uberal inou cestou...Nie tak ako Anglicko, nerozmyslene.

    Keď si spočítame na Slovensku prívržencov fašizmu, nacionalistov a poslušné stádo okrádaných, tak nám buzola ukazuje skoro rovnaký Smer.

    My máme však naviac ešte jednu možnosť. Založiť vlastnú Stredo - východoeurópsku úniu. Čo tak spojiť Orbána, Zemana, Fica, Doneckú a Luhanskú republiku, Baskickú republiku, prípadne Krym? Po amerických voľbách by sme mohli založiť i nové NAČO s podporou Donalda Trumpa.

    Škoda, že KDH už nemá svoje staré /doslovne/ vedenie. Mohlo zariadiť nejaký pochod, alebo modlenie. Ich by Boh určite vyslyšal, lebo niektoré strany naznačujú, že pán Boh je určite Slovák.

   Novú Stredovýchodnú úniu máme tiež možnosť naučiť hospodáriť. Určite nepočuli, ako môže firma bez zamestnancov vyhrávať tendre a vytvárať miliónove zisky. A rôzne iné ekonomické vynálezy. To všetko ich môžeme nezištne naučiť.

   Preto zvýšme opatrnosť a pracujme na týchto ušľachtilých cieľoch. Nedovoľme, aby nám nejaká opozícia bránila vládnuť tak, ako my chceme! Dúfajme, že návrhy na doživotné vládne posty a podobné zlepšenia prídu a zavedieme ich do praxe. A konečne bude poriadok!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

KOMENTÁRE

Ficov Smer je v opozícii. Únia má novú vládnu koalíciu

V europarlamente sa rozpadla veľká koalícia ľudovcov a socialistov.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?