Nehaňte ľud môj, on na to stačí sám!

Autor: Miroslav Lukáč | 29.10.2015 o 10:43 | Karma článku: 5,47 | Prečítané:  902x

Komentárov a komentátorov máme ku dnešným krízovým javom bohate. Málokto sa však zamýšľa, kde je ich pôvod a prečo je to tak.

Použil som parafrázu na jednoho komentátora, pretože sa mi zdá, že kryptobolševici a iní zakuklenci opäť ožívajú. Utečenecká krízaposlúžila ako lakmus, čo musím vysvetliť, pretože táto skupina obyvateľstva sa okrem svojich voždej a fírerov vyznačuje zníženou mierou gramotnosti. Lakmus je skúšobný rozoznávací papierik...Jedná sa veľakrát už o deti bývalých riadiacich štruktúr, ťahajúcich sa od HSĽS a KSČ, až dodnes. Všetci majú spoločného menovateľa a síce odpor voči ľudskosti a chápanie človeka ako číslo, ekonomická kategória a pod. Je to výsledok doby strávenej v režimoch stredovýchodnej Európy od tzv. Veľkej októbrovej revolúcie uskutočnenej v novembri a u nás od tzv. Víťazného februára, marca, apríla atď. až na  Večné časy.

Vtedy sa začali meniť odborníci za tzv. "kádre", ktorá prax prebieha dodnes.Táto názorová skupina okamžite eliminuje slušných ľudí, ktorí nesledujú politický profit, ale iba službu verejnost a obyčajnú ľudskosť. Vyjadrovať sa dehonestujúco o poslankyni, ktorá uprednostňuje deti pred domácimi miláčikmi a bráni blížnych svojich pred "ľudom mojim" a veriacimi sa síce dá, ale viacej to vypovedá o jej kritikoch. Možno keby poslankyňa stihla vyzbierať zvieratká ktoré stratili v bojovej zóne Sýrie svojich pánov, dnes by boli mnohí v dobrých rukách a možno priamo u týchto kádrov...Čo na lásku k blížnemu svojmu hovori 85% našich kresťanov? Prečo sú ochotní závažne zhrešiť kvôli svojmu pohodliu? Ako je to potom s ich vierou?

Iba sociálni inžinieri oprostení ľudskosti dokážu v jednej vete popísať, čo museli utečenci zanechať a podstúpiť - "opustiť blízkych, ranených, chorých, starých... a všetkých, čo nevládali."...Súdni ľudia vedia, že títo by cestu nezvládli. Tí však, čo vládali, predali majetky, úspory použili na podplatenie prevádzačov a tisíce z nich i tak neprežili útek za životom. O nich sa vyjadriť, že "tí čo mali dosť ľahkomyselnosti /ja hovorím sily a pudu sebazáchovy/ pre nalodenie detí na potápajúce sa člny, či na pochod tehotných žien a dokázali podplatiť prevádzačov" ,je nehoráznosť. Minimálne z hľadiska úcty k ľudskému životu a snahe zachovať si ho. A deti nech trpia za chyby rodičov...Veď aj Stalin trestal príbuzných a celé rodiny. Deja vu!

Pravdivý výrok v komentovanom textesa nachádza iba v citácii, že Slovensko nedokáže ani priemerne zaplatiť dnešných učiteľov či zdravotníkov, postaviť škôlky či byty pre desaťtisíce obyvateľov...Hlúposti o ústretovosti nášho ľudu, ktorý rešpektuje čiernu baču, rómskych umelcov, športovcov, lekárov a vedcov zahraničného pôvodu - rozumej inofarebných, alebo inovercov - si nezaslúži komentár. Aj teória o holubičom národe trvala len dovtedy, kým odborníci nezverejnili skutočné správanie sa holubov. Pripusťme, že A.Merkelová nečakala až takú nárazovú vlnu. Predchádzalo tomu ale avízo nemeckej ekonomiky, že táto potrebuje cca 800 až 900 tisíc pracovných miest. Aký je to rozdiel medzi ňou a jej kritikmi, ktorým prevyšujú tiež státisíce, ale nezamestnaných...Už predtým zvládol Deutschland niekoľko miliónov Španielov, Turkov, Juhoslovanov a pod.

Dúfajme, že sa teraz k našej škode nezrúti...U nás sa totiž jedná o čistý politický marketing, tak ako sa dnes vydáva cerenie zubov za úsmev, prekladanie zlodejov na lepšie miesta za zákroky proti kradnutiu, boj utečencov o život za prospechárstvo, snaha o normalitu za vlastizradu a homofóbiu za kresťanskú cnosť. Takže "ľud môj" haniť netreba...Čo tak usporiadať Pochod za život detí ktoré tu už sú ato nielen našich, ale bez rozdielu? Či nie sme všetci dietkami božími? Čo keby si súdruhovia podali ruky s veriacimi a po pochode i niečo rozumné urobili? My ateisti by sme sa pridali, ale s podmienkou, aby sme našich Rómov a bezdomovcov neuzatvárali do gét a nekradli im európske príspevky!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?