Plamenná výzva obyvateľom Slovenska na upokojenie pred voľbami 2016.

Autor: Miroslav Lukáč | 24.1.2016 o 16:21 | Karma článku: 13,42 | Prečítané:  1147x

Výzva všetkým, ktorí sa nevedia vmestiť do kože, aby s tým prestali a nerušili Väčšinu...Veď je nás stále okolo 40 %...

           Súdruhovia učitelia, sestričky, dôchodcovia, študenti a zvyšok obyvateľstva!

Spamätajte sa! Nenarúšajte pokoj cca 40 % voličstva na Slovensku, ktorým nevadí NIČ a sú spokojní so VŠETKÝM. Odd Váhostavu, až po školstvo a zdravotníctvo. Tešia sa, že im budú zdravie hodnotiť CT éčka,drahšie ako tým lakomým Čechom, že sa budú prevážať na kompe šitej na mieru a nebudú musieť veslovať cez Dunaj na pltiach, akoby im to priali Američania a Európska únia.

   Nezáviďte nejakú skromnú vilku na Bahamách, veď nie je za Vaše peniaze, iba za Vaše mozoly. Nenechávajte sa rozoštvávať /antisocialistickými/ pardon, opozičnými živlami. Veď predsa viete, aká je bieda v Západnom Nemecku, Rakúsku, Dánsku, Fínsku atď. Veď naše deti tam v státisícoch migrujú, takže vieme z prvej ruky, aká je tam bieda.

   Ani tú politiku Európska únia nevie robiť tak ako My. Keby sa aspoň nechala poučiť.To by ju opustili nielen vlastní, ale aj utečenci, nové pracovné sily, cudzí odborníci atď. Zostali by aspoň prestárnutí európania, ktorí by sa už potom dlho netrápili...

    Odporní nespokojenci rozoštvávaní Opozíciou platenou USA, EÚ a svetovými imperialistami Vám nedajú pokoj.Budú tvrdiť, že za miliardy rozkradnutého štátneho rozpočtu sa dalo vybudovať skvelé školstvo, zdravotníctvo a aj ďalšie rezorty.

  Neverte im ! Veď je dokázané, že Vám z vlastného vrecha na oblečení ešte nikto nič neukradol. Nie ste dementní, prichytili by ste ho.A ostatné krádeže sú propagandou Opozície a mimovládnych organizácií, opäť platených imperialistami. Veď inak by už museli niekoho zavrieť !

  V sporoch sa nechajte zastupovať výlučne oficiálnymi odbormi, keďže Revolučné odborové hnutie tu už nie je. Na nejakých mladých dobrodruhov sa vykašlite ! Veď osudy bývalých odborových predákov /Saktor a pod./ dokazujú pravdivosť týchto tvrdení. Všetci sa dnes majú lepšie...

  Podobnosť osudov komunistických potentátov a dnešných je čiste náhodná. Keď súdruh Štrougal zničil jeden rezort, presunuli ho do druhého...Dnešné presuny Zvolenskej, Tomanovej, Pašku atď. na lepšie platené miesta predsa sledujú Váš prospech.

  Vysoké ceny potravín sme vyriešili dôchodcovskými kontrolami, rómsky problém rómskym splnomocnencom. Nech je aj Opozícia za niečo zodpovedná!

  Komunisti, keď nevedeli kam z konopí, tak vyhlásili "novú koncepciu", ako odpoveď na zlyhanie starej. Nie je lepšie vyhlásiť "Keď nás zvolíte, tak..." ?

  Pre to všetko čo uvádzam, je potrebné riadne vyzbrojiť našu ľudovodemokratickú políciu, aby nás mohla chrániť.Uznajte, že zastreliť utečenca s tromi deťmi /alias migranta/ sa so starou pištoľou dá ťažšie, ako s novou. Myslím, že aj zastrelení by dali prednosť novej, ale veľmi lacnej zbrani...A logika hovorí, že dvaja policajti na jednoho občana je optimálne množstvo. Veď máme skúsenosti z minulosti...

  Kedysi sme zažívali hrôzu zo Západných imperialistov a z počasia. Dnes tu máme chvalabohu "migrantov". Dosaď do toho termínu čo Ti vyhovuje. Utečenec pred vojnou, hospodársky migrant /ako naši Slováci, Bulhari, Poliaci a pod./, mafiáni, džihádisti atď. atď. Vždy budeš mať Pravdu...Hlavne, že sa máme čoho báť. Pastieri baranov vedia, ako sa dá stádo ovládať, keď sa bojí nejakého predátora, prichádzajúceho z hocijakého smeru...

  Dosť neskoro som prišiel k úžasnému objavu a poznatku. Za všetko môže Radičová a možno trochu aj Dzurinda! Veď bola u moci za 26 rokov "demokratúry" celých 15 mesiacov a Dzurinda dokonca 8 rokov. Klasik sa o nich vyjadril, že najskôr nakŕmili štát a potom bohužiaľ nechali i niečo ukradnúť. Chvalabohu, že dnes to je už v opačnom poradí...Končím slovenskou klasikou - "Pravdu bil som, v krivde žil som, verene národ svoj ľúbil som..." Dúfam, že som to nesplietol.  Česť!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?