SMER už ani nesvieti, ani nekúri, iba podkuruje...

Autor: Miroslav Lukáč | 25.1.2016 o 21:49 | Karma článku: 15,57 | Prečítané:  1358x

Arogancia a demagógia SMERU v priamom prenose zo spriaznených médií, ktoré sú iba nápomocné a pomocné...

      Stredovýchodné európske obyvateľstvo pod vplyvom nepretržitej goebbelsovskej propagandy riadiacej sa heslom, že "keď 100 % klameš, 90 % sa časom ujme", podľahlo komunistickej propagande na tých zdá sa 90 %. Štvrľstoročie po návrate demokracie nenávidíme naďalej USA /aj zato, že nás tam nechcú pustiťiba na základe našich potrieb/, Európsku úniu, vyspelý Západ i svet, milujeme ZSSR "na večné časy" a obdivujeme seba, keď už nikto iný. Pardon! Pohladenia Kremľa predsa padnú tak vhod...Pre ne by sme zradili vlastných, udali rodinu, predali hrdosť, vešali "iných", zatvárali za názory, udávali ako Pomocné stráže Verejnej bezpečnosti, agenti Štb, NKVD, KGB atď.

  Mladí chvalabohu nevedia o čom píšem, ale my niektorí si to ešte pamätáme. O to horšie, keď pocítim závan tejto minulosti na oficiálnych fórach. A nie sú to len účastníci s knižkou, ale už i ich deti.Neviem totiž o ničom dôležitejšom a viac hodnom riešenia, ako je krivda páchaná na tisícoch učiteľoch a sestričkách za posledné vládne obdobie.

   Títo poškodzovaní nie sú iní, ako nespokojenci počas komunizmu. Rozdiel je len v tom, že predtým by boli na Pankráci a v Leopoldove a dnes na nich 40 % totálne kašle, resp. ide surovo proti nim. Tak ako kedysi "pracujúci odsudzovali pamflety kontrarevolúcie", akurát že ich nemohli čítať. Sú to tí istí...

  Príčinu však poznáme. Na vine je Zlepenec, Amerika, Európska únia, islamisti, opozícia, filatelisti, záhradkári, učitelia, sestričky, športovci, teroristi, džihádisti  -  dúfam, že som nikoho nevynechal.Okrem NÁS a ICH. Tí hnusní proamerickí žurnalisti dokázali zosadiť prezidenta /aféra Wattergate/, vedú otvorené debaty o čomkoľvek, vyvolávajú verejné diskusie. No to by sme tak ešte potrebovali! Aby nejakí fašisti a homosexuáli /ako sa vyjadril V.Putin o Európskej únii, bohužial teda i o nás/ písali čo chcú. A ľudia sa všetko dozvedeli...Správne premiér pranieroval spisovateľa Hvoreckého za komentovanie zahraničných udalostí. Čo má čo komentovať! Potom sa ľudia začnú búriť a štrajkovať a vznikajú Majdany.Možno aj v dnešnom štrajku má prsty ten Hvorecký. Treba zistiť, či nemá doma doláre...

   Bolo by načase zaviesť jednotný informačný kanál, zverený osvedčenému členovi Strany.Urobiť to ako Rusko, Veľké Rusko, Nové Rusko, Malorusko, Bielorusko, Kuba, S.Kórea a teraz zdá sa aj Polsko, Maďarsko a ďalší.

   Apropos, viete ako sa volal palec p.Laššákovej za komunizmu? Demokratický centralizmus! Zdá sa, že súdruhovia nemali dostatočne vyvinuté palce a preto riadili svoje panoptikum z centra a "demokraticky". Kto chcel, mohol sedieť...Niektoré médiá i dnes plnia úlohy Strany a vlády. Schválne! Uhádli by ste ktoré? V jednom z nich som videl aroganciu moci, ale i bezmocnosti, v priamom prenose. Ten monológ nazývali brífingom. Aspoň tomu asi 40 % nerozumelo.Niekoľko viet, bez otázok a odpovedí. Nuž, zvykajme si. Bude horšie!

   Dobre, že nás je asi 85 % veriacich. Aspoň môžeme obdivovať komunistov, alebo iných popierateľov viery. Tí zato milujú sokolov, zbojníkov Jánošíkov, Jurošíkov, Ferošíkov a tak pekne " ruka v ruku, budujeme Republiku".

   Verejnosti netreba vysvetľovať, prečo školstvo bude prosperovať "keď budeme v budúcej vláde...".Treba však vysvetliť prečo súdruhovia nesplnili Úlohy XV.zjazdu v oblasti školstva. Pardon, asi sa hlási vek. Opäť som zabudol, že žijem už v našom Švajčiarsku...Česť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?