Preboha, spravte už s tou Radičovou niečo! Veď sa to nedá vydržať!!!

Autor: Miroslav Lukáč | 31.1.2016 o 11:50 | Karma článku: 12,80 | Prečítané:  3040x

Kto to má 24 hodín denne počúvať, čomu všetkému je na vine. Zavrieť ju a bude pokoj! Aspoň na štyri roky!

    Denno denne sme 4 roky počúvali v každej z politických debát, čo všetko tá Radičová zapríčinila. Ale i v nepolitických, pretože asi 36 % diskutujúcich po krčmách a iných kultúrnych zariadeniach uvádzalo a osobne "poznalo" jej zločiny. Stačí si prečítať istý typ diskutérov, tzv. antislniečkárov. Títo vedia všetko. Ich jedinou nevýhodou je, že neznášajú svetlo, tak ako ploštice. Ale táto drobná chyba ich vedomostiam nemôže byť na závadu. Zvyšok do 40 % sú ľudia finančne zainteresovaní, tzv. riadiace štruktúry...

   Počítajte so mnou. Keď nastúpila do vlády, zdedila dlh, ktorý ja ani neviem uvádzať, lebo moje matematické schopnosti končia pri priemernom slovenskom dôchodku, ktorý poznáte. A väčšina jednoduchých /nie Obyčajných/ ľudí vie rátať najlepšie raz, dva, tri, veľa, ešte viac...

  Počas svojich, typujem asi 15 tich rokoch vládnutia a netvrdte, že 15 tich mesiacoch ako hovoria jej prívrženci a ostatná politická chamraď a ešte zlepená, neurobila toto moje milované svojstojné Slovensko nemilovaným Švajčiarskom.Koľko bola pri moci, nemôže zatajiť! Tak ako Fidel Castro sa na návšteve Československa nenechal obalamutiť. Zdravil 45 milionový čs. ľud a keď mu povedali, že je nás len 15 miliónov, povedal. "Ja viem najlepšie, koľko rumu od nás ročne odoberáte." Aj o Ivetke a jej spolupáchateľoch vieme Pravdu.

  Akurát sa mi nedarí nájsť tie miliardove majetky. Ako lustrujem po katastroch, tak lustrujem, vždy mi vyjde ľahký guľomet, ako píšem v jednom príspevku o Marfe Ivánovnej. Vydávajú sa títo jej ľudia a ona sama za také smiešne krycie mená, ako Široký, Dlhý, Bystrozraký, akási rastlina /Pór/, počasie /Slota/ a vý Boh čo ešte...(Prepáčte nárečie./ Čo sú proti nim dnešné sociálne prípady. Väčšina je taká skromná, že si ani meno na schránku nedá, aby sme im nehádzali poďakovania za rozvoj Slovenska. No škoda!

   Učitelia, sestričky,podnikatelia /nedotovaní/! Ba i zvyšok obyvateľstva! Veď sa pepracovávame na chvost ukazovateľov, ktoré sa už nedajú ani zmanipulovať. Spočítajte to tej Ivete, nech sa konečne dozvie, čoho všetkého je príčina.! Hanbiť sa pred Europou? Aj tak sú v nej migranti, prší tam a vanú studené vetry od Východu. Nám nič také po 5 tom marci nehrozí. Bojím sa len, že po ekonomických tigroch prichádzajú ekonomické hyeny. Najskôr nesmelo a potom v stáde.Nuž príroda sa nezaprie.

 A nehanbíš sa Radičová, čo o Tebe píše OECD? že klesáme a klesáme, hlúpneme a hlúpneme, napriek špičkovej starostlivosti o vzdelávanie, ba i o Zdravotníctvo? Tebe je dobre na tých tzv. svetových Univerzitách, kam ťa volajú američanmi podplatení Rektori, Dekani a čojaviemakovšetko sa volajú...Máš určite temer toľko, ako naši experti v Sládkovičove, ale tá úroveň, tá úroveň...Tú musí po Tebe dvíhať úbohý SMER? Čo keby tak zablúdil napr. cestou do banky? A ešte Riško! No zbohom! Potrebujeme to?

                                                                                                             Tak česť !

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?