Premiér, Generálny prokurátor, Hlavný vyšetrovateľ ...Spasiteľ?

Autor: Miroslav Lukáč | 12.2.2016 o 16:22 | Karma článku: 15,25 | Prečítané:  1288x

Akoby Vám znelo "Robert Vissarionovič Fico" a zavedenie trhového hospodárstva s /ne/ľudskou tvárou?/Vašou./

Motto: "Verejnosť má právo vedieť o nedostatkoch a podvodoch našich protivníkov, nie však o našich! Ak chcete na 100 % klamať a mať 36% nú efektivitu, začnite debatu "...ááále pááán redaktor..."

     Najskôr som si myslel, že akákoľvek debata s akýmkoľvek smerákom je márna. Asi ako so slepým o maľbách, alebo hluchým o hudbe. Okrem tých profitujúcich.Všetkých zotreli, okrem takých jednotlivcov ako I.Mikloš, Sulík, Kollár,, Mihál a pod. Potom ešte zopár gladiátorov, ako Matovič, Hlina atď.

   Dovtedy, kým som v jednu zimnú, mrazivú pozdnú noc šiel popri oknách blízkeho podniku, kde prebiehal akýsi večierok. Nič nebolo počuť, iba vidieť. Skúste si to raz! Tanec bez počuteľnej hudby, prejavy vášne ako pantomíma, posunky. Nuž skôr smiešne, ako veselé. Trochu podobné karikatúre..

     A potom som sa na politické debaty pozrel rovnako. Vypol som obsah i argumenty. Hrôza! Ani smiešne! Polovina diskutujúcich /hádajte ktorá/ pravidelne skákala do reči, viedla synchrónny hovor, argumentáciu protivníka prerušovala hneď v úvode, žiadala moderátora o priestor, hoci ho mala temer nepretržite, tvárila sa, že oproti nej sedia dementi, hlupáci, idioti. Mylne som sa domnieval, že poškuľovanie po kamere má na svedomí Narcis. Áno, aj ! Ale hlavnou príčinou bolo, že ich "jedna mater mala a rovnakým mliekom nadájala". Ale asi i jedna Učiteľka z jednej "školy", ktorej názov sa píše v skratkách.  Diplomovku tejto školy sme videli na videu "Robert Fico dôkazy na Matoviča nezískal od anonyma". Keby zástavu demokracie nezodvihol z marastu moderátor, tak bude špinavá. Prečo by potom hocijaký poslanec nenapadol a nenapomínal pána prezidenta, keď ten nechce vyhovieť jeho kolegom. Pritom p. prezident je osoba s najvyššou politickou legitimitou, získanou priamou voľbou a nie percentom z percent politických kalkulácií.

   Ešte zaujímavejšie je prehlásenie premiéra, že "všetko je v rukách orgánov činných v trestnom konaní..." Nuž je a asi aj bude. Aj Hedviga Malinová, aj úžerník Kiska / ten je ešte aj scientológ/,aj vražda Remiáša, aj Gorila, Váhostav, maséri, kompa, CT čko, aj...aj...ajajáj...Nemám to abecedne usporiadané, lebo naša abeceda má málo znakov a čínsku, ako som počul s údajne 5000 i viac znakmi neovládam.

  A opäť som v tom.! Zostala mi iba tá irónia. Treba sa zbaviť prezidenta, zavrieť Matoviča/celú opozíciu?/, prepustiť sestričky a učiteľov, zvýšiť policajnú kontrolu a zaviesť konečne tú demokraciu Karpatského typu, lebo Malokarpatská už našej veľkosti nestačí. /Overiť v EÚ/.

  A teraz jedna kacírska otázka. Všetci zamestnanci mávajú v Pracovných zmluvách skúšobnú lehotu, aby sa dali robiť korekcie. U Štrajkokazov to neplatí? Tam sú Zmluvy hneď na neurčito? /za odmenu/.?Toto asi budeme platiť všetci, nielen tých 36 % z cca 50 % voličov.

  Posledná bodka. My všetci môžeme podvádzať a klamať, lebo si platíme všemocnú Políciu, ktorá nám to zráta. Neplatí to ale pre nášho PREMIERA!  Čo s tým? Vol ty len, ako byť otrokom...Nepamätám si to už presne ako to klasik myslel a napísal...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?