Slovenský paradox-najväčší porušovatelia zákonnosti a slušnosti, volajú po očiste .

Autor: Miroslav Lukáč | 19.2.2016 o 15:03 | Karma článku: 10,32 | Prečítané:  900x

Bývalí HZDS, SNS, ale aj ich spolupáchatelia majú "najpútavejšie" heslá a "najlepší program" do volieb.

    Odkedy SMER sprivatizoval Slovensko, tvrdo pracoval na výrobe a výchove budúceho koaličného partnera. Nie veľmi veľkého, aby ho neohrozil a nie veľmi malého, aby zabral. Zdá sa ale, že váhanie ho ohrozilo na existencii...Nevesty jasný súhlas nedali a totožní voliči HZDS a SNS zostali zneistení. Celé kriminálne zoskupenie, pomocou ktorého v minulosti vládol. Uvidíme, či kozmetická úprava pánom Dankom bude dostatočná, lebo zvyšok sú "starí psi, ktorých nové triky nenaučíš". Síce objavili teplý vzduch a zreformovali školstvo, ale...Vydaril sa však rómsky splnomocnenec. Prevzal zodpovednosť za SMER a umožnil mu prechod od "rómskych gét" ku "muslimským", ktoré majú nekonečne väčší úspech.

   Vkrádajúce sa pochybnosti, aká bude na Slovensku klíma v marci, donútila Pozíciu ku horúčkovitej činnosti. Usporadúva akoby Putin povedal, nepretržitý spektakeľ, t.j. divadlo rôznych foriem. Netreba to približovať, pamätáme si to od Mečiara /štadióny, otváracie ceremoniály ako v KSČ, spevy a tance, MDŽ /a rôzne iné zaklínacie rituály. Spriatelenými médiami sa non stop šíri heslo typu - "nášmu ľudu budeme robiť DOBRO, i keby na to mal doplatiť svojou existenciou!" Avšak pozor! V RTVS som 13.2.16 v poludňajšej diskusnej relácii počul po prvý raz povedať moderátora - "nemoderujte mi to tu! ", čo pre mňa má veľkú výpovednú hodnotu.

  Tvrdo zasiahol vyšetrovateľ z TAtier v najobľúbenejšej slovenskej telenovele "Obyčajný Matovič". V tretej časti sa pýta zločinca na majetok. "Zarobili ste 122 miliónov? To sa predsa poctivo nedá!"Všetci súhlasili a v ďalšom pokračovaní očakávame s napätím rovnakú otázku pánom Kaliňákovi, Počiatkovi, Širokému atď.,atď.,atď. Zatiaľ je pripravených cca 150 - 170 pokračovaní, ale po 5 tom marci sa budú natáčať možno ďalšie, alebo i nové. Prišiel som k uzáveru, že kto sa chce postaviť MOCI, musí mať minimálne 122 miliónov, inak je stratený. Ale možno i s nimi...

   Spomínaný seriál má reálne základy, ako potvrdil náš minister financií, pán Kažimír vo svojom blogu z 2012 teho roku "Šibenica na námestí, Smotánka a daňove úniky". Dnes vie, že je v Smotánke sám...

   Máme však i ďalších úspešných blogerov.Napr. minister školstva J.Draxler, bloger temer kozmického významu. Jeho blog "Havel - zbožštenie malého Čecháčka" presahuje obmedzené hranice Slovenska i obmedzených Slovákov. Autor sa z nadhľadu vyjadruje o svetoznámej nule zvanej Václav Havel a ukazuje Svetu na pozadí svojej veľkosti, Havlovu ničotu a úbohosť. Dopustil sa chyby, že za takéto blogy sa stal iba ministrom školstva na Slovensku. Keby ich napísal Kim - čong - ilovi na Kóreu, mohol byť až do svojej popravy ministerským predsedom. Škoda!

  Na toto všetko sa blahosklonne pozerá minister Justície, borec s neveľkou chuťou boriť sa. Čo má ale robiť? Má Justícii rozviazať šatku aby videla? Čo keby ju porazilo? Veď bez nej by mladé, svojstojné a spravodlivé Slovensko nemohlo fungovať.

   A ešte jeden postreh. Neverím, že chlapi nekoja! Predsa žiadna žena nemôže do svojho potomstva dostať ten jeden gén v takom množstve. Uhádnite, akú farbu má ten gén! Nechám Vás v napätí!. Neprezradím, že je červený!

  P.S. Kto má moc, je mocný.Kto nemá moc, je nemocný. Vy ste na tom ako? Dovidenia  5 teho  pri urne, ale myslím tým urnu s popolom viacerých politických strán.          Česť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?