Slovenský paradox-najväčší porušovatelia zákonnosti a slušnosti, volajú po očiste .

Autor: Miroslav Lukáč | 19.2.2016 o 15:03 | Karma článku: 10,32 | Prečítané:  896x

Bývalí HZDS, SNS, ale aj ich spolupáchatelia majú "najpútavejšie" heslá a "najlepší program" do volieb.

    Odkedy SMER sprivatizoval Slovensko, tvrdo pracoval na výrobe a výchove budúceho koaličného partnera. Nie veľmi veľkého, aby ho neohrozil a nie veľmi malého, aby zabral. Zdá sa ale, že váhanie ho ohrozilo na existencii...Nevesty jasný súhlas nedali a totožní voliči HZDS a SNS zostali zneistení. Celé kriminálne zoskupenie, pomocou ktorého v minulosti vládol. Uvidíme, či kozmetická úprava pánom Dankom bude dostatočná, lebo zvyšok sú "starí psi, ktorých nové triky nenaučíš". Síce objavili teplý vzduch a zreformovali školstvo, ale...Vydaril sa však rómsky splnomocnenec. Prevzal zodpovednosť za SMER a umožnil mu prechod od "rómskych gét" ku "muslimským", ktoré majú nekonečne väčší úspech.

   Vkrádajúce sa pochybnosti, aká bude na Slovensku klíma v marci, donútila Pozíciu ku horúčkovitej činnosti. Usporadúva akoby Putin povedal, nepretržitý spektakeľ, t.j. divadlo rôznych foriem. Netreba to približovať, pamätáme si to od Mečiara /štadióny, otváracie ceremoniály ako v KSČ, spevy a tance, MDŽ /a rôzne iné zaklínacie rituály. Spriatelenými médiami sa non stop šíri heslo typu - "nášmu ľudu budeme robiť DOBRO, i keby na to mal doplatiť svojou existenciou!" Avšak pozor! V RTVS som 13.2.16 v poludňajšej diskusnej relácii počul po prvý raz povedať moderátora - "nemoderujte mi to tu! ", čo pre mňa má veľkú výpovednú hodnotu.

  Tvrdo zasiahol vyšetrovateľ z TAtier v najobľúbenejšej slovenskej telenovele "Obyčajný Matovič". V tretej časti sa pýta zločinca na majetok. "Zarobili ste 122 miliónov? To sa predsa poctivo nedá!"Všetci súhlasili a v ďalšom pokračovaní očakávame s napätím rovnakú otázku pánom Kaliňákovi, Počiatkovi, Širokému atď.,atď.,atď. Zatiaľ je pripravených cca 150 - 170 pokračovaní, ale po 5 tom marci sa budú natáčať možno ďalšie, alebo i nové. Prišiel som k uzáveru, že kto sa chce postaviť MOCI, musí mať minimálne 122 miliónov, inak je stratený. Ale možno i s nimi...

   Spomínaný seriál má reálne základy, ako potvrdil náš minister financií, pán Kažimír vo svojom blogu z 2012 teho roku "Šibenica na námestí, Smotánka a daňove úniky". Dnes vie, že je v Smotánke sám...

   Máme však i ďalších úspešných blogerov.Napr. minister školstva J.Draxler, bloger temer kozmického významu. Jeho blog "Havel - zbožštenie malého Čecháčka" presahuje obmedzené hranice Slovenska i obmedzených Slovákov. Autor sa z nadhľadu vyjadruje o svetoznámej nule zvanej Václav Havel a ukazuje Svetu na pozadí svojej veľkosti, Havlovu ničotu a úbohosť. Dopustil sa chyby, že za takéto blogy sa stal iba ministrom školstva na Slovensku. Keby ich napísal Kim - čong - ilovi na Kóreu, mohol byť až do svojej popravy ministerským predsedom. Škoda!

  Na toto všetko sa blahosklonne pozerá minister Justície, borec s neveľkou chuťou boriť sa. Čo má ale robiť? Má Justícii rozviazať šatku aby videla? Čo keby ju porazilo? Veď bez nej by mladé, svojstojné a spravodlivé Slovensko nemohlo fungovať.

   A ešte jeden postreh. Neverím, že chlapi nekoja! Predsa žiadna žena nemôže do svojho potomstva dostať ten jeden gén v takom množstve. Uhádnite, akú farbu má ten gén! Nechám Vás v napätí!. Neprezradím, že je červený!

  P.S. Kto má moc, je mocný.Kto nemá moc, je nemocný. Vy ste na tom ako? Dovidenia  5 teho  pri urne, ale myslím tým urnu s popolom viacerých politických strán.          Česť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Američania spozorneli. Slovenský princ je hodný Oscara

Veľký šľachtiteľský príbeh sa začal celkom nenápadne.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?