A je to tu! Katastrofálny stav politiky na Slovensku spôsobujú žurnalisti a média...

Autor: Miroslav Lukáč | 20.3.2016 o 4:00 | Karma článku: 12,05 | Prečítané:  2401x

Zdá sa , že bude treba pristúpiť k normalizácii podľa receptu KSČ ako v sedemdesiatych rokoch min. stor.

    Súmrak zo Súmračnej sa stále rozširuje. Tento dojem som získal po vypočutí politickej debaty v RTVS, napoludnie 20.3.16. Stále mám ešte v pamäti aroganciu Moci po víťazstve "správnych síl" v 1968 mom roku.

    Nesúhlasiaci politici masovo nastupovali i so svojimi profesorskými a docentovskými titulmi do kotolní, na roľnícke družstvá a do údržbárskeho disentu.

    Závan tohoto riešenia, aspoň jeho hrozbu, sme zacítili pri Otcovi štátotvorcovi, Mečiarovi. Našťastie sa jednalo o jednoducho štruktúrovanú bytosť, ktorá pri "odporných a nepriateľských médiach" platených pravdepodobne Amerikou a Sorosom vystačila s päsťou do tváre, samoúnosom, samovýbuchom a pod.

   Dnes po vypočutí debaty s R.Ficom a spol. mi opäť prešiel mráz po chrbte. Ani komunisti, ani Mečiar si nedovoľovali tak arogantný prístup k moderátorovi, ktorý si iba plnil svoje úlohy informovať verejnosť a nenechať sa moderovať účastníkom, ako je čoraz častejšie zvykom. Všetci vieme, ktorí politici si to dovoľujú a v akých normalizovaných médiach.

  Úbohý pán moderátor sa chtiac - nechtiac stal nepriateľom socializmu - sory, Slovenska, patriaceho Smeru, SNS, Sieti a Mostu - Híd. Tá dávka arogancie, násilia, náznaku pomsty a nemožnosti dať mu "jednu do zubov", bola výrazná.

  Neviem, či bude prvý, alebo či ho ešte niekto zo zradných, zlomyseľných, opozičných a neobjektívnych médií  ešte nepredbehne. Kotolní však máme dosť a dnes sú už väčšinou plynové s ľahšou obsluhou, čo umožňuje ďalšiu intelektuálnu činnosť...Možno nám v nich opäť vyrastú kvalitní budúci prezidenti. Aj tak ten úžerník a scientológ Kiska tam prekĺzol, ani nevieme ako

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Američania spozorneli. Slovenský princ je hodný Oscara

Veľký šľachtiteľský príbeh sa začal celkom nenápadne.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?