Korunovácia Fica III. a Donebavstúpenie Danka I, z milosti Kisku I. nekomunistického.

Autor: Miroslav Lukáč | 24.3.2016 o 0:00 | (upravené 24.3.2016 o 15:32) Karma článku: 7,52 | Prečítané:  354x

A máme tu novú vládu so starými tvárami. Aj jej Programove vyhlásenie zažije pravdepodobne nové úmysly, so starými výsledkami. A vzniká nová verzia piesne "Nevyhlásim amnestiu na neveru..."

      Mali by sme sa všetci spýtať, čo tu bolo doteraz!? Prečo sa tie úžasné koaličné nápady a programy nerealizovali rovnakými politikmi doteraz? Prečo je tu naďalej cca 150 veľkých káuz a či ich vyriešia tí istí, ktorí ich doteraz nevyriešili. Draxler bol náš a výborný, ale ho už nechceme! Pre laika to znamená, že nebol dobrý...Ale kde sa o tom dozvieme a dočítame? S kritickým rozborom? A takých bolo nepočítane. Jožko za Ferka, Ferko za Marienku. Mám asociáciu s jednou reklamou. "Po použití zahodiť!" Čo tak ale nepoužiť?

     Vieme, je tu zmena! Pokojný, farársky až farizejský prejav predsedu Danka, začínajúci sa JA, JA, JA ...a končiaci sa ja, ja, ja...Bodaj by nie, keď na šnúrke jeho gatí, ako hovorí klasik a odborník na danú problematiku /gate/ visí Fico III., celá pozícia i opozícia a snáď celé Slovensko. A meniť ide všetko tiež so staronovými tvárami...Snáď sa vlci s ovečkami popasú na želanie dobrých kresťanov...

    Nutkavo sa natíska otázka - nebolo by treba tzv. reprezentantov ľudu skôr potrestať za doterajšie "úspechy", ako ich oceňovať za "dobré úmysly?"

    Smejte sa potichu, aby nepadli múry Jericha. Korupciu vyrieši " profesionalizácia štátnej správy" a "Programové vyhlásenie vlády".Bez neúplatnej Polície,Prokuratúry, súdov...Nuž tichšie, múry sa už trasú.

    Novinkou je tiež náhľad predsedu Danka na zostavovanie vlády /TA tri/. Nekazia ho iba zlé médiá, ale i kaviarne. Zrejme ich nehodní návštevníci, temer povaľači, ako naznačoval i premiér. Dávam všeobecnú radu - zistite si adresy tých kaviarní a nabudúce si tam zostavte vládu podľa Vašej chuti! To vidím ako jedinú cestu, keď demokracia zlyháva. A ku triednym nepriateľom /Danko TAtri/ - zdá sa mi, že je prirodzené, že u nás absolventi 9 tich tried nenávidia absolventov 19 tich tried...

   A ku vláde! Zostaviť ju umožnil Danko. Opozíciu zlikvidoval Danko. SNS  vrátil do hry Danko. Smer vládne ďalej, lebo Danko. A Slovensko bude ako povie Danko.A ešte je ku tomu druhý najkrajší muž v Parlamente...Ešte, aby sa tak ženy zapojili..To by sme sa k nemu už museli modliť..

   A kde je náš trojnásobný záchranca? Čaká akú rolu a dokedy mu pridelí Danko? Tento má totiž onakvejšie zbrane a strašidlá! Čo, migranti! Tí na nás kašlú a obchádzajú nás. Ale my máme domáce strašidlá , účinnejšie, ktorým ľudia lepšie rozumejú. Toto bu- bu- bu- vyznieva efektívnejšie.

   A na záver! Nechcem byť prorokom, ale pre dve také kolosálne egá ako sú páni Danko a Fico v jednom zlepenci nie je miesto. Skôr, či neskôr na seba narazia a budeme počuť samovýbuch, samoúnos, samoreflexiu, samoúnos, samoamnestiu, alebo čosi iné samo...zrejmé. Nepredbiehajme však udalosti!

    Nás majdanistov nazývali bolševici kontrarevolucionármi, oportunistami, zapredancami USA a pod. Vidíte, že dnes sa aspoň jazyk vyvíja k lepšiemu, keď už nie politika...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?