Katastrofálny smer Smeru zdá sa smeruje ku koncu. A asi vieme prečo...

Autor: Miroslav Lukáč | 10.6.2016 o 0:00 | (upravené 10.6.2016 o 14:42) Karma článku: 5,01 | Prečítané:  400x

Stali sme sa už diktatúrou a nevieme o tom? Príčinou je Kompas, Kaliňák a niekoľko dôvodov, 1,2,3...

     Prvý dôvod -  žurnalisti. Zverejňujú to čo vidia a počujú a ešte si to aj nezávisle overujú. Tak sa stávajú nepriateľmi vlády a štátu. Potom sa nedivme!

    Druhý - mimovládky skresľujú hospodárske výsledky Slovenskej republiky. Poberajú doláre z Ameriky, možno z Izraela, alebo Zimbabwe. Zvyšujú síce bohatstvo Slovenskej republiky, ale znižujú jej dôveryhodnosť.

Tretí -    kauza Kaliňák je podľa nepriateľov Slovenskej republiky vrcholom ľadovca. Ďalší neprajníci tvrdia, že 6/7 ľadovca je vždy pod hladinou. Kapitán Titanicu by to mohol potvrdiť. 

Štvrtý - kradlo sa vždy a preto je kradnutie normálne a trvalé.

Piaty - oklamať sa dali pri voľbách dospelí, ale tínedžeri nie. Nechcú uveriť, že jedno tvrdiť a druhé urobiť je ušľachtilé.

         Šiesty a hlavný dôvod sa volá Azimut. Čítate dobre. Odborne sa to volá smerový uhol. Keď tento nie je správne nastavený, dochádza k blúdeniu, poblúdeniu, zablúdeniu a ku celkovej strate orientácie,.A minister Kaliňák ho možno nechtiac zničil.

Spočiatku bol /nie s počiatkom/ nastavený správne a jednoducho. Boli to Smer kapitál, peniaze, peníze, peňeži. V prípade ich nedostatku cenné papiere, zlato, hodinky, brilianty, jachty, sídla, vily a iné veci dennej potreby. Časom začalo dochádzať ku diferenciácii záujmov. Ručička kompasu už neukazovala iba na Sever,ale aj  na Juh, Západ, Východ, na Bahamy, Seychely, Cyprus, Panamu, Moskvu a pod.

      Kapitál sa nielen nadobúdal,ale aj vyvážal. Niektorí členovia  začali bohatnúť nielen hlavou, ale i rukami, nohami, lopatami, bagrami a pod. Niekto bohatol na Slovensku, niekto v Bruseli, niekto v daňových rajoch a niekto v Daňových úradoch.

     Organizmus - aj spoločenských strán - zdravo funguje, pokiaľ nedochádza ku ohrozujúcim chorobám. A tieto sa ani Smeru nevyhli. Asi už z vekových dôvodov.

     Jednou z nich je schizofrénia, tzv. rozdvojenie osobnosti. Časť členov Smeru zarábajúca na našom obyvateľstve si neporozumela s tými, ktorí bohatli na Európskej únii, v daňových rajoch, alebo už spomínaných Daňových úradoch. A ručička kompasu sa začala točiť dokola, azimut, neazimut. Hlasovania Smeru v EÚ a vyhlásenia pre domáce obyvateľstvo tiež neboli v zdravom súlade,.Slovenský variant tohoto ochorenia sa volá kamuflovaný mečiarizmus,.Jeho vznik, rozvoj a zánik poznáme.

   Doprajme však Hedvige Malinovej a Robertovi Kaliňákovi zaslúžený a pokojný dôchodok.Potom môžeme vyšetrovať. Dovtedy nech je na vine Dzurinda, Radičová a pod. Opozícia vraj nedala na odvolanie R.Kaliňáka jediný dôkaz a koalícia nedovolila vraj jediný dôkaz prešetriť.

   Asi preto, že išlo o štandardné strany so štandardným správaním...

  

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?