Katastrofálny smer Smeru zdá sa smeruje ku koncu. A asi vieme prečo...

Autor: Miroslav Lukáč | 10.6.2016 o 0:00 | (upravené 10.6.2016 o 14:42) Karma článku: 4,83 | Prečítané:  393x

Stali sme sa už diktatúrou a nevieme o tom? Príčinou je Kompas, Kaliňák a niekoľko dôvodov, 1,2,3...

     Prvý dôvod -  žurnalisti. Zverejňujú to čo vidia a počujú a ešte si to aj nezávisle overujú. Tak sa stávajú nepriateľmi vlády a štátu. Potom sa nedivme!

    Druhý - mimovládky skresľujú hospodárske výsledky Slovenskej republiky. Poberajú doláre z Ameriky, možno z Izraela, alebo Zimbabwe. Zvyšujú síce bohatstvo Slovenskej republiky, ale znižujú jej dôveryhodnosť.

Tretí -    kauza Kaliňák je podľa nepriateľov Slovenskej republiky vrcholom ľadovca. Ďalší neprajníci tvrdia, že 6/7 ľadovca je vždy pod hladinou. Kapitán Titanicu by to mohol potvrdiť. 

Štvrtý - kradlo sa vždy a preto je kradnutie normálne a trvalé.

Piaty - oklamať sa dali pri voľbách dospelí, ale tínedžeri nie. Nechcú uveriť, že jedno tvrdiť a druhé urobiť je ušľachtilé.

         Šiesty a hlavný dôvod sa volá Azimut. Čítate dobre. Odborne sa to volá smerový uhol. Keď tento nie je správne nastavený, dochádza k blúdeniu, poblúdeniu, zablúdeniu a ku celkovej strate orientácie,.A minister Kaliňák ho možno nechtiac zničil.

Spočiatku bol /nie s počiatkom/ nastavený správne a jednoducho. Boli to Smer kapitál, peniaze, peníze, peňeži. V prípade ich nedostatku cenné papiere, zlato, hodinky, brilianty, jachty, sídla, vily a iné veci dennej potreby. Časom začalo dochádzať ku diferenciácii záujmov. Ručička kompasu už neukazovala iba na Sever,ale aj  na Juh, Západ, Východ, na Bahamy, Seychely, Cyprus, Panamu, Moskvu a pod.

      Kapitál sa nielen nadobúdal,ale aj vyvážal. Niektorí členovia  začali bohatnúť nielen hlavou, ale i rukami, nohami, lopatami, bagrami a pod. Niekto bohatol na Slovensku, niekto v Bruseli, niekto v daňových rajoch a niekto v Daňových úradoch.

     Organizmus - aj spoločenských strán - zdravo funguje, pokiaľ nedochádza ku ohrozujúcim chorobám. A tieto sa ani Smeru nevyhli. Asi už z vekových dôvodov.

     Jednou z nich je schizofrénia, tzv. rozdvojenie osobnosti. Časť členov Smeru zarábajúca na našom obyvateľstve si neporozumela s tými, ktorí bohatli na Európskej únii, v daňových rajoch, alebo už spomínaných Daňových úradoch. A ručička kompasu sa začala točiť dokola, azimut, neazimut. Hlasovania Smeru v EÚ a vyhlásenia pre domáce obyvateľstvo tiež neboli v zdravom súlade,.Slovenský variant tohoto ochorenia sa volá kamuflovaný mečiarizmus,.Jeho vznik, rozvoj a zánik poznáme.

   Doprajme však Hedvige Malinovej a Robertovi Kaliňákovi zaslúžený a pokojný dôchodok.Potom môžeme vyšetrovať. Dovtedy nech je na vine Dzurinda, Radičová a pod. Opozícia vraj nedala na odvolanie R.Kaliňáka jediný dôkaz a koalícia nedovolila vraj jediný dôkaz prešetriť.

   Asi preto, že išlo o štandardné strany so štandardným správaním...

  

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Američania spozorneli. Slovenský princ je hodný Oscara

Veľký šľachtiteľský príbeh sa začal celkom nenápadne.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?