Stali sme sa, alebo sa staneme politickým a kriminálnym hnojiskom Európy?

Autor: Miroslav Lukáč | 20.6.2016 o 22:17 | Karma článku: 7,94 | Prečítané:  1312x

SMER zamenil Bielu vranu za Bielu straku!  A odpustí nám EÚ našu "doterajšiu" morálnu a kriminálnu čistotu? Veď závisť je hrozná...

       Zdá sa, že nikto si nevšimol, že v megakauzách  Bašternák, Kaliňák, Fico sa už aktéri priznali a pred svedkami.

      - Róbert Fico ako právny expert vie, čo hovorí. Odvoláva sa na Kaliňákovu prezumpciu neviny. O.K.

Nech ale vysvetlí "prezumpciu viny" a vyslovenie dôvery a očisťovanie Kaliňáka t.j. i Bašternáka, keď ešte neprebehlo vyšetrovanie a o jeho výsledku nemá ani tucha. Alebo má a už pozná výsledky? Tak ako Kaliňák pri kauze Hedviga Malinová, keď Kaliňák vedel výsledky vyšetrovania ešte predtým, ako začalo ? Potrebuje to komentár, alebo osobitné vysvetlenie?

     - Róbert Fico nie je tínedžer ani diletant, aby veril metrákovému kešu, alebo tomu, že státisícové sumy Euro a operácie s nimi nie sú vedené v Kažimírovom účtovníctve a sú vysvetľované voľným výkladom Roberta  Kaliňáka. Osobitne, že dal viac ako dostal a od firmy v trvalom deficite. Potom je to dobrodinec a Kiskov konkurent a preto mu nebude vadiť nahliadnutie do účtov, zverejní ich sám a požiada o spomínanú Bielu straku.

      Volne reprodukovaný odkaz R.Fica znie asi takto. Keď sa v minulosti porušoval zákon a nebol nikto potrestaný, prečo potom chcete trestať práve nás? Veď to robíme štandardne a po vyradení neštandardných strán.A nevyháňajte ma z bytu, bol by som zase odkázaný na "sponzora". A viete, čo všetko som prežil? Parlamentná politika nemôže byť založená na nenávisti!!!

     Tak toto ma úplne rozplakalo. Spomenul som si ako nežne nazýval premiérku Radičovú ozdobným básnickým prívlastkom / epiteton ornans/, zlodejkou. A s akou láskou sa správal ku opozícii a ako úprimne si vždy vypočul ich rady. Skoro, ako teraz.

     Ale problém väčší ako naše megakauzy, je naše predsedníctvo EÚ, lebo ľudská závisť svetových politických a hospodárskych lídrov nám môže poškodiť. Vysvetlím ako.

    Amerika zvládla mafiu Al Caponeho, chudáci Rumuni asi 1500 svojich najvyšších, bratia Česi plnia basy ostošesť a ďalší sa trápia s kriminalitou a Justíciou. Škoda mlčať!

     Iba jeden ideálny štát, ktorý si našťastie mýlia so Slovinskom, nemá žiadnu Veľkú kriminalitu. Nemal, nemá a ani nebude mať! Nemyslím dopravné priestupky, zmrzlinárske dane a pod., ale kriminalitu Bielych golierov, na najvyšších poschodiiach.

    Súdruh Chavez však povedal,že kriminálnici sú výplodom buržoázie a tú sme my porazili už vo Víťaznom februári 1948. A Lenin povedal, že inteligencia je semenišťom maloburžoázie a preto držíme školstvo nakrátko, aby nám tu tá inteligencia nebujnela. Nech niečo robia!

    Nechcem byť prorokom, ale EÚ nám asi naše úspechy v boji proti kriminalite neodpustí. Aby sme my, bez pohnutia prstom dosahovali také úspechya oni sa na polovičné nadreli, to závisť nedovolí. Nuž čo, budeme predsedať proti Únii. A po predsedníctve možno aj vystúpime, keby sme stihli vyčerpať jej finančnú pomoc. Ak nie, tak ešte chvíľu pobudneme.

   Na záver jedna mediálna rada. Ak si nejaká Televízia pozve "nezávislého politológa Horského" ako arbitra, nech začne radšej pestovať šampiňóny alebo hlivy. Tie sa tiež môžu pestovať v temnote...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?