Niečo o škole nenávisti, podrazov, zlodejín a xenofóbie...

Autor: Miroslav Lukáč | 11.11.2016 o 17:26 | Karma článku: 4,68 | Prečítané:  701x

Ako si volia dnes brexiti, trampovia a asi 26,9 % obyvateľov za pomoci ďalších, možno ešte horších...

     Pred niekoľkými dňami rozhodla vôľa ľudu o Brexite , americkom prezidentovi a o vláde Slovenskej republiky.Všimnime si spoločného menovateľa. Láka povedať, že víťazný proletariát, hoci to nie je presné.No nedopriali by ste to anglosaskému Impériu a imperialistickej Amerike? To u nás máme istoty a kontinuitu. Alebo vie niekto o vládnucich činiteľoch nepochádzajúcich z radov rodnej Strany, ktorá sa dnes už volá inak?

     Príslovie hovorí, že ryba smrdí od hlavy. Vládnuca väčšina nie náhodou plávala v rovnakom rybníku a hlavy mala na Ústredných výboroch Strany, alebo pod.

     Nejasní sú iba novinári, žurnalisti, pracovníci médií a bohvieako sa tá pliaga nazýva.Živý klasik to vyjadril skratkou. A Vy novinári, choďte do čerta! Píšte poriadne a píšte Pravdu! Iba demotivujete ľudí, okrem bejby.

     Netešte sa však! I keď sa Danovia zmenili na Dankov a žaba sa varí na menšom ohni, Osud Vás neminie. Ani Ty Kiska tomu nezabrániš, ani žiaden cudzí úžerník. Iba ak by náš...Pamätaj - Népszabadcság , potom asi RTVS, Denník N, Sme atď. až do Víťazného žeby Februára? Prečo to tak asi je? najväčšiu skupinu nechajme bokom a venujme sa podskupine zvanej Diskutéri.

    Je to úžasná zbierka zakomplexovaných a nebojme sa povedať, že i dobre platených diskutujúcich skrytých za symboly, zvieratá, čísla, prezývky, prípadne ich kombinácie. Toľko pejoratív nikto nepozná, ako pravidelne používajú. Nemôžu však byť identifikovateľní, tak ako autori článkov a názorov, lebo by sa im samým zo seba zodvihol žalúdok.

    Ďalšou skupinou sú tzv. nomenklatúrni bratia. Tak sa hovorilo spolupatričnosti súdruhov na riadiacich postoch a aj v rôznych krajinách. Napr. Európska únia, ktorá nás temer živí, je u nich skoro nadávkou. Veď v Únii súdruhovia nikdy nevládli a treba si zachovať svojstojnosť, ako hovoril nedávno zosnulý klasik A.M.H. Pri takej Číne a Rusku predsa hrdosť nepotrebujeme, veď sú to naši ľudia...

    Voltaire /a myslím i prezident Kováč/ povedal - Bože ochráň ma pred priateľmi, s nepriateľmi si poradím sám! - Určite aspoň exprezident Kováč sa mýlil. I tak si prišli zakrepčiť na jeho pohreb...

    Nezostáva, iba čakať na ďalších úžerníkov, alebo čosi podobné.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

ONLINE: Trenčín odmieta dať titul Banskej Bystrici na domácom ľade

Prenos môžete sledovať online s nami.

PRIMÁR

Chlapca liečila slinami besného psa. Lekári sú zhrození

Homeopatka dala dieťaťu potenciálne smrtiaci roztok s besnotou.


Už ste čítali?