Neskáááčte mi do reči! Vy špinavý prostitúúút!

Autor: Miroslav Lukáč | 26.11.2016 o 14:38 | Karma článku: 14,54 | Prečítané:  6707x

Ľudia, spamätajte sa! Lebo keď sa nas....., zavediem diktatúru. Keby bolo neskoro, tak stanné právo. Takto som pochopil debatu premiéra s prostitútom. /RTVS, 26.11.2016/.

      Pri mojom dlhom a pohnutom živote som sa opäť potešil, ožil a omladol. To, čo som počul v premierovom monologu vo vrajdebate mi pripomenulo mladé časy. Aj vtedy prokurátori s podobnou vervou a "dôkazmi" chrlili oheň a síru na protivládnych, protištátnych, protistraníckych, protisovietskych...Akurát, že vtedy boli racionálnejší a takéto živly popravovali /Milada Horáková, 70 000 zradcov atď./. Dnes, keď šibenicu slniečkári vyhodili, asi ju už obnovovať nebudeme. Snáď stačí vystrašiť.

     Dúfam, že špinaví prostitúti /odhadujem cca 95 % mediálnych pracovníkov/ nastúpi v prvý pracovný deň po tejto debate na úrad Práce a podá výpoveď s patričnou sebakritikou. Mohli by spoločne vyplniť tlačivo o odvolaní svojich názorov. Dnešné kotolne sú automatizované a rezervované pre pána Budaja a spol. To v prípade, ak majú rozum. Inak sa môže stať, že pán Danko / nie je už náhodou Dano?/ dá jeden so svojich existenčných návrhoch zákona na zrušenie všetkých médií, celej opozície a bude...Potom plačte za Horalkami! A bude to bez odstupného.

      Najlepšie obíde náš Jurko Jánošík, hôrny chlapec a zbojník, ktorého potomkovia už presídlili do veľkých miest s lampami, pod ktorými je najväčšia tma. Veď v horách je zima a vlhko a číhať na obete na autostráde do Košíc je dnes rovnako namáhavé. Predpokladám Jurkovu rehabilitáciu aj s odškodnením, pretože v dnešných časoch by už bol asi v súlade so zákonom.

    A všimli ste si, že táto metodika zaberá? Že aj poškodení sa "dobrovolne" pridávajú na stranu zákona, t.j. štátu a strany?

     Môj pocit z arogancie, zastrašovania, neodpovedania na otázky, okrikovania a pod. však nie je dôležitý a možno je mylný. Čo však mladí ľudia ktorí sa s tým stretávajú prvý raz? A pre tých, ktorí sa vrátili po rokoch štúdia zo zahraničia /nemyslím Východného/  to musí byť trauma podobná fyzickej.

    A pritom existuje zákon, ktorý tomu mohol zabrániť. U bratov čiastočne funguje. Volá sa Lustračný...
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trump zrušil summit, čo bude ďalej? Štyri scenáre vývoja

Možné je všetko. Že sa nezmení prakticky nič, ale aj to, že vypukne vojna.

SVET

Minister Stropnický: Politiku ovládol kazisvet, odchádzam

Politici sa len tvária, že riešia problémy občanov, to ja neviem, hovorí.

DOMOV

Matečnú odvolávajú už osem hodín, rozprava pokračuje

Ministerka čelí veľkej kritike.


Už ste čítali?