Neskáááčte mi do reči! Vy špinavý prostitúúút!

Autor: Miroslav Lukáč | 26.11.2016 o 14:38 | Karma článku: 14,54 | Prečítané:  6690x

Ľudia, spamätajte sa! Lebo keď sa nas....., zavediem diktatúru. Keby bolo neskoro, tak stanné právo. Takto som pochopil debatu premiéra s prostitútom. /RTVS, 26.11.2016/.

      Pri mojom dlhom a pohnutom živote som sa opäť potešil, ožil a omladol. To, čo som počul v premierovom monologu vo vrajdebate mi pripomenulo mladé časy. Aj vtedy prokurátori s podobnou vervou a "dôkazmi" chrlili oheň a síru na protivládnych, protištátnych, protistraníckych, protisovietskych...Akurát, že vtedy boli racionálnejší a takéto živly popravovali /Milada Horáková, 70 000 zradcov atď./. Dnes, keď šibenicu slniečkári vyhodili, asi ju už obnovovať nebudeme. Snáď stačí vystrašiť.

     Dúfam, že špinaví prostitúti /odhadujem cca 95 % mediálnych pracovníkov/ nastúpi v prvý pracovný deň po tejto debate na úrad Práce a podá výpoveď s patričnou sebakritikou. Mohli by spoločne vyplniť tlačivo o odvolaní svojich názorov. Dnešné kotolne sú automatizované a rezervované pre pána Budaja a spol. To v prípade, ak majú rozum. Inak sa môže stať, že pán Danko / nie je už náhodou Dano?/ dá jeden so svojich existenčných návrhoch zákona na zrušenie všetkých médií, celej opozície a bude...Potom plačte za Horalkami! A bude to bez odstupného.

      Najlepšie obíde náš Jurko Jánošík, hôrny chlapec a zbojník, ktorého potomkovia už presídlili do veľkých miest s lampami, pod ktorými je najväčšia tma. Veď v horách je zima a vlhko a číhať na obete na autostráde do Košíc je dnes rovnako namáhavé. Predpokladám Jurkovu rehabilitáciu aj s odškodnením, pretože v dnešných časoch by už bol asi v súlade so zákonom.

    A všimli ste si, že táto metodika zaberá? Že aj poškodení sa "dobrovolne" pridávajú na stranu zákona, t.j. štátu a strany?

     Môj pocit z arogancie, zastrašovania, neodpovedania na otázky, okrikovania a pod. však nie je dôležitý a možno je mylný. Čo však mladí ľudia ktorí sa s tým stretávajú prvý raz? A pre tých, ktorí sa vrátili po rokoch štúdia zo zahraničia /nemyslím Východného/  to musí byť trauma podobná fyzickej.

    A pritom existuje zákon, ktorý tomu mohol zabrániť. U bratov čiastočne funguje. Volá sa Lustračný...
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Kuzminová získala malý glóbus v šprinte, v Ťumeni sa jej však nedarilo

Z víťazstva sa tešila Daria Domračevová.

SVET

Radikál zabil na juhu Francúzska troch ľudí, polícia ho zastrelila

K útoku sa prihlásila teroristická sieť Islamský štát.


Už ste čítali?