Máte už pozvánku na ples prostitútok? Pozor, lebo možno bude nedostatková!

Autor: Miroslav Lukáč | 5.1.2017 o 17:59 | Karma článku: 8,62 | Prečítané:  3000x

Možno prekoná i Československý ples v Prahe, ples celebrít v Opere i plesanie politikov nad úspechmi.

      Jediným nedostatkom tohoto plesu alias novinárskeho bude prítomnosť výlučne prostitútov a prostitútiek. Veď pochopte, ako by sa ho mohli zúčastňovať roduverní Slováci, niekedy i maskovaní za Maďarov, alebo naopak. A akoby mohli prijať pozvanie medzi prostitútky ľudia birmovaní, veriaci v Lenina i v Boha, alebo vo výlučnosť národa slovenského?

    Im stačí návšteva plesov, kde plesá ľud pospolitý prostredníctvom svojich volených a skromne platených obetavých zástupcov. Iba tam sa stretnete s príslovečnou slovenskou skromnosťou, prirodzenou hanblivosťou žien a nevtieravosťou ich mužských partnerov. /Údaje o finančných nákladoch nie sú a ani nikdy nebudú k nahliadnutiu./ I v noblese sa im nikto nevyrovná. Veď ktorá ... sa dokáže tak rýchlo vyzliecť aby to vyzeralo ako "nehoda", alebo dať tak rýchlo najavo "čo a za koľko?" Dnes sú na to platení poradcovia a od "celebrít" sa to úspešne učia i športovkyne, umelkyne a snáď i mníšky. Mužom stačí ukázať platobné karty. A na ich veľkosti sakra záleží..

    Uvedené plesy sa líšia i hudbou. Aký je rozdiel medzi Cigánskymi diablami a diabolskými cigánmi viete rozoznať sami.

    A čo ostatný svet?  V socialistickej republike Sýria pokračuje štandardný socialistický bordel, ako sa hanlivo ľudovo nazývajú boje o "krajšie zajtrajšky". V určitých obmenách i v ďalších socializmoch, minulých, či budúcich. Afganistan,Jemen, Etiópia, Somálsko, Egypt, Irak, Sudan, Lýbia, atď. atď. atď. Ktovie, kde všade tí američania spolu s EÚ šírili ten socializmus. Až naňho doplatili...Leninove nevesty nepretržite bojujú, zrádzajú, vadia sa, podvádzajú, rozvádzajú sa.

    My si ale počkáme, až skončia falošné priateľstvá medzi odvekými nepriateľmi Anglicko - Francúzsko /tisícročná vojna/, Francúzsko - Nemecko /storočná vojna/, USA - Japonsko /Pearl Harboure, stredovýchodná Europa - Západná Europa a asi sa vrátime k osvedčenému režimu...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Kuzminová získala malý glóbus v šprinte, v Ťumeni sa jej však nedarilo

Z víťazstva sa tešila Daria Domračevová.

SVET

Radikál zabil na juhu Francúzska troch ľudí, polícia ho zastrelila

K útoku sa prihlásila teroristická sieť Islamský štát.


Už ste čítali?