Máte už pozvánku na ples prostitútok? Pozor, lebo možno bude nedostatková!

Autor: Miroslav Lukáč | 5.1.2017 o 17:59 | Karma článku: 8,46 | Prečítané:  2927x

Možno prekoná i Československý ples v Prahe, ples celebrít v Opere i plesanie politikov nad úspechmi.

      Jediným nedostatkom tohoto plesu alias novinárskeho bude prítomnosť výlučne prostitútov a prostitútiek. Veď pochopte, ako by sa ho mohli zúčastňovať roduverní Slováci, niekedy i maskovaní za Maďarov, alebo naopak. A akoby mohli prijať pozvanie medzi prostitútky ľudia birmovaní, veriaci v Lenina i v Boha, alebo vo výlučnosť národa slovenského?

    Im stačí návšteva plesov, kde plesá ľud pospolitý prostredníctvom svojich volených a skromne platených obetavých zástupcov. Iba tam sa stretnete s príslovečnou slovenskou skromnosťou, prirodzenou hanblivosťou žien a nevtieravosťou ich mužských partnerov. /Údaje o finančných nákladoch nie sú a ani nikdy nebudú k nahliadnutiu./ I v noblese sa im nikto nevyrovná. Veď ktorá ... sa dokáže tak rýchlo vyzliecť aby to vyzeralo ako "nehoda", alebo dať tak rýchlo najavo "čo a za koľko?" Dnes sú na to platení poradcovia a od "celebrít" sa to úspešne učia i športovkyne, umelkyne a snáď i mníšky. Mužom stačí ukázať platobné karty. A na ich veľkosti sakra záleží..

    Uvedené plesy sa líšia i hudbou. Aký je rozdiel medzi Cigánskymi diablami a diabolskými cigánmi viete rozoznať sami.

    A čo ostatný svet?  V socialistickej republike Sýria pokračuje štandardný socialistický bordel, ako sa hanlivo ľudovo nazývajú boje o "krajšie zajtrajšky". V určitých obmenách i v ďalších socializmoch, minulých, či budúcich. Afganistan,Jemen, Etiópia, Somálsko, Egypt, Irak, Sudan, Lýbia, atď. atď. atď. Ktovie, kde všade tí američania spolu s EÚ šírili ten socializmus. Až naňho doplatili...Leninove nevesty nepretržite bojujú, zrádzajú, vadia sa, podvádzajú, rozvádzajú sa.

    My si ale počkáme, až skončia falošné priateľstvá medzi odvekými nepriateľmi Anglicko - Francúzsko /tisícročná vojna/, Francúzsko - Nemecko /storočná vojna/, USA - Japonsko /Pearl Harboure, stredovýchodná Europa - Západná Europa a asi sa vrátime k osvedčenému režimu...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Nenávidí ho celá Amerika. Teraz môže skončiť za mrežami

Investor je pre mnohých symbolom takzvaného zvráteného kapitalizmu.

EKONOMIKA

Štrajk vo Volkswagene? Nebola to vzbura proti nízkym platom

Zamestnanci získali to, čo by dostali aj bez štrajku, hovorí analytik.

KOMENTÁRE

V Bystrici sa rozhodne o Slovensku

Volič by si mohol uvedomiť, že si vybral iba hrubšiu verziu korupčnej politickej kultúry.


Už ste čítali?