Plukovníkova agónia v priamom prenose. Rozhlas a televízia SR.

Autor: Miroslav Lukáč | 28.1.2017 o 15:17 | Karma článku: 10,70 | Prečítané:  2055x

Zdá sa, že dôstojnícky veliaci zbor od kapitána po niekoľkých plukovníkov nie je obranyschopný v politických rozhodnutiach.

      Takéto rezumé vnucovala nedeľňajšia debata premiéra s prostitútom, ako i niektoré predchádzajúce debaty iných oficierov. Hoci sa zdá, že na premiérovom prejave pracoval štáb poradcov /minimálne zdravý rozum/, jeho diktátorská podstata sa drala na povrch neustále. Veď je plukovníkom,čo dal moderátorovi - nevojakovi patrične najavo, typicky miernym upozornením. S Vami sa o tom nebudem baviť! Zdá sa, že iba od kapitána nahor.

      Vysvetlil však, že nestrannosť a nezávislosť Úradu pre reguláciu čohokoľvek neporušil, veď mu iba prikázal, čo má robiť. Nemohol by takýto drahý úrad zrušiť a rozhodovať zaňho vždy? Veď takýchto káuz nie je veľa a tie ďalšie by p.Trošková s úsmevom a v primeranom oblečení zvládla hravo.

       Ale čo s tou Radičovou!? Za jej 1,5 roka vlády stihla znemožniť úsilie o blaho národa od Mečiara, po Fica. Ledva po nej dali republiku do poriadku, ale i po 10tich rokoch vlády el capitana sa ešte nájdu jej míny.Dokonca jedna o transparentnosti už explodovala. Škoda, že nie sme v niektorej z krajín, s ktorými tak sympatizujeme. Tam by sme ju ožiarili, omylom zrazili, zastrelili, alebo niečo podobné, rovnako humánne. A nastala by idylka a úspech, nie ako doteraz, iba pech.

      Masáž mozgov ale predsa začína zaberať.Telenovela o návrate ekonomiky z rúk zlých podnikateľov do rúk dobrého štátu /viď úspechy zástupcov štátu v dozorných radách/  názorne ukazuje, ako budeme znižovať ceny/napr. plynu, vody,elektriny/  až po naše posledné euro.

     Kvízová otázka znie. Čo myslíte, kto z toho bude profitovať?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

ONLINE: Trenčín odmieta dať titul Banskej Bystrici na domácom ľade

Prenos môžete sledovať online s nami.

PRIMÁR

Chlapca liečila slinami besného psa. Lekári sú zhrození

Homeopatka dala dieťaťu potenciálne smrtiaci roztok s besnotou.


Už ste čítali?