Vládne nám vojenská junta?Tamtamy o tomtom i o tamtom.

Autor: Miroslav Lukáč | 3.2.2017 o 17:44 | Karma článku: 8,06 | Prečítané:  1438x

Kapitán kandidátov na najvyššie miesta chcel zostreliť "nášho človeka". Plukovník to previedol sám..

      Zdá sa, že o tomtom neviete nič.Svetoví energetickí odborníci sa doteraz domnievali /okrem Sev Kórey,Kuby,Krymu a pod., ale to nie sú svetoví/, že ceny energií sa riadia ponukou a dopytom, limitovanými náleziskami a politickými záujmami.Omyl. Existuje "tretia cesta" a tou sú želania Vlády.Nech sa ľud dozvie, čo preňho títo oficieri robia. Škoda, že sa neodhodlajú ísť až do pučov...Jeden v Saudskej Arábii, jeden v Iráne, jeden v Iraku. Okrem Ruska, ktoré si asi zariadi puč u nás.A je to!

    Vyzerá to ako junta,chodí to ako junta a správa sa to ako junta. Teda je to vojenská junta! Kto neverí,nech sa spýta priamo colonela. Apropos, jeden náš tiežminister /z vidieka/ pri otázke o amnestiách,čiže živote jednoho mladého človeka menom Remiáš poznamenal, že čo to je oproti takej Argentíne /kde vládla tiež vojenská junta/, kde zabili 30 000 takýchto ľudí...Čiže asi potrebujeme zabiť ešte 29 999 tisíc obetí, aby sme mohli amnestie zrušiť. Tak do toho, nech nemeškáme! Zatiaľ sme schválili iba zákon, podľa ktorého všetkých, čo s nami nesúhlasia, tvrdo potrestáme.

    A všimli ste si ako v poslednom období stúpol daltonizmus /farbosleposť/ a aj odpor voči niektorým farbám? Doteraz sa to tak silne neprejavovalo. Je pravda, že modrá bola dobrá a bola proti červenej a hnedej /komunisti, fašisti/. Keď sa červená začala maskovať ružovou /komunisti za sociálnych demokratov/, stúpla alergia na hnedú a čiernu /hejslováci - tisovci/. Po zániku modrej zostalo iba "50 odtieňov červenej", ktorá 50 odtieňov inej považuje za pornografiu. Nuž vyznajte sa v tomtom!

   Osobitý fenomén je na strane polepšených vlastencov. Ich kapitán trpí odporom voči žltej. "Neznášam žlté vlaky". Asi to má pôvod v odpore jeho plukovníckeho šéfa, ktorý v mladosti ako kandidát KSČ povinne nenávidel úpadkovú západniarsku hudbu i s jej hitom "Žltá ponorka" / Yellow Submarin/ aj s jej dlhovlasými dekadentnými interpretmi /Beatles/. Kapitán má mierny odpor i ku modernej technike. Vyhlásenie, že jeho voliči nie sú na Fejsbúku, ale v Regione / možný názov krčmy?/ napovedá, že o tomtom i tamtom najlepšie informuje tamtam.

   A do tohoto gulášu, ešte dvorný šašo. Kedysi bol jediný, ktorý pri zlých správach neprišiel o hlavu.Dnes túto funkciu zastáva Matovič. Niežeby ho ako posla zlých správ nechceli popraviť, ale už sa to tak nerobí. A má príliš veľa poslucháčov, ktorí by sa mohli pýtať na kadečo...

    Systém, ktorý sa obáva obyčajného šaša, asi nie je príliš pevný. Preventívne však vznikla jednotka na boj s extrémizmom. Teraz už len vytvoriť jednotku /ale i dvojku, trojku atď/ na boj s policajnými extrémistami, aby sme boli komplet.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum AKO: Smer sa stabilizoval, extrémisti predbehli SNS

PS chýba do parlamentu jedno percento.


Už ste čítali?