Ako sa stávam stále viac, hrdým extrémistom. Nie z vlastnej viny.

Autor: Miroslav Lukáč | 10.2.2017 o 17:24 | Karma článku: 8,18 | Prečítané:  1138x

Vy nie ste extrémistami, ale ja ním byť musím "bo krivda veliká, neprávosť u pánov,pravda u zbojníka".

    Už táto slovenská ľudovka objasňuje 14 pádov extrémizmu. Ako vzniká?

V mojom prípade bude stačiť,keď si vypočujem ešte zopár politických debát, najradšej na TATRY a v Pravde o tom,ako klesá kriminalita, ako sa vyskytuje iba u radového občana a u "papalášov" nie, Všetci parazitujúci na štátnom rozpočte a používajúci hrdý titul "náš človek/skutok sa nestal/" sú v poriadku a stovky miliónov nemôžu chýbať, lebo my všetci ich nahradíme. Maséri, poisťovne,tety Anky, nemocnice, zariadenia a ústavy slúžiace nám a našim deťom...

  Neunesiem výpočty,ako minister Zajac zničil obyvateľstvo 20 korunovým poplatkom, čo pomohlo tiež k pádu jeho vlády, ale teraz bude lepšie,lebo poplatok bude iba 300 - 900 korún/ 10 - 30 Eur/ a všetkým pomôže. Kam, som sa nedočítal.

  Neunesiem ďalšie "znižovanie" cien energií, vody nezamestnanosti/štatistické/, ani to, že sme najlepší z najlepších. Možno v armáde, kde máme najnižšiu hodnosť kapitán.

  A proti nežiadúcim javom nasadíme policajné jednotky, proti policajným jednotkám "špecializované útvary", budeme chodiť do Osvienčimu, až pokým sa náš všedný deň naň nebude podobať a čo je pravda, odhlasujeme Našou väčšinou v Parlamente.

  Podľa môjho názoru je extrémistom každý, kto chce odporovať schváleným spoločenským normám a predpisom. Čo ale so zlými normami, predpismi a ešte horšie s ich realizátormi? Preto sa za extrémistu hlásim hrdo, statočne a dúfam,že nie zbytočne.Dane treba platiť, ale nie jednotlivcom,životné prostredie a odkázaných treba chrániť, občanov vzdelávať.

  Toto boli dôvody, prečo som sa nikdy nestal členom KSČ, veriacim, zločincom, členom HZDS, SMER u,rodoľubom a hurá vlastencom.

   Putin má strach z ukrajinského samostatného myslenia, tak ako kedysi z nás v 68 mom. Nemali by sa však niektorí báť príkladu rumunského kolektívneho myslenia?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

ONLINE: Trenčín odmieta dať titul Banskej Bystrici na domácom ľade

Prenos môžete sledovať online s nami.

PRIMÁR

Chlapca liečila slinami besného psa. Lekári sú zhrození

Homeopatka dala dieťaťu potenciálne smrtiaci roztok s besnotou.


Už ste čítali?