Unesme už tomu Kiskovi niekoho! A nevie,že nemá naletieť,ale lietať.

Autor: Miroslav Lukáč | 30.3.2017 o 16:38 | Karma článku: 7,79 | Prečítané:  1152x

Určite je prezident Kiska jediný,kto v poslednom období naletel Kaliňákovi.Nevedel s kým má tu česť?

 Je chybou,že nemáme žiadneho schopného hodinára,ktorý by Kiskovi zariadil odbíjanie hodín. A tak ho necháme odbíjať všetky tie pravdivé argumenty od scientológie,úžerníctva /dnes ho od neho prevzali banky/,zneužívanie právomocí /veď je len prezidentom,priamo voleným/ a ešte mrhanie štátnych peňazí.Čudujeme sa potom,že máme deficit?

   Asi je na peniaze.Na jednej strane podporuje nejakých anjelov a na druhej strane má iste lepší biznis,ako maséri,alebo tety Anky.Iba to tají a nechce sa priznať.Pustime naňho nezávislých vyšetrovateľov a určite sa prizná.Zatiaľ zatĺka,ako v Špinavom dni.Len aby to nehodil na Radičovú,lebo tá je šibaná,až prešibaná.Hoci na ňu sa dá našiť všetko.Treba však uvažovať.

  A vyrástli nám tu odborníci na všetky prezidentúry sveta.Každý správny marxista,keď už nemôže so zbraňou v ruke nastoliť diktatúru proletariátu,dokáže proletariát minimálne ohlúpnuť.Zatiaľ je to podľa predbežných výskumov asi 26% plus 11%.To stačí k nastoleniu voľného štýlu,ako hovoria borci zápasníci.Vyhráva vôľa ľudu,čo najlepšie ilustruje osud strany Sieť a Most - Híd.Darmo si bláha víťaz pyšný,ale bláha darmo /voľná reprodukcia Sama Chalúpku - Mor ich/.

  Za komunistov letel vtip o dobrovoľných brigádach a uvedomelosti.Jeden súdruh -a celú sobotu budeme...Druhý súdruh - a celú nedeľu budeme...Tretí - a budeme aj v noci...Nato dostal otázku,ako to myslí.Aby sme v noci nemohli sexovať,aby sa nerodili takí kreténi,ako tí dvaja predo mnou.Argument riadny a preto sa zavčasu zamyslime.

  A sexujme,nech sa rodia deti! Neskôr sa to nemusí dať,lebo môže prísť kapitánsky rozkaz, ako na grafy a Horalky a horalov.

   Myslím ale, že najfascinujúcejšie sú diskusie pod kvalitnými článkami, zvyčajne vo dvoch médiach. Krycie meno napr. "spozabukakuk" síce neznáša denné svetlo a adresnosť, ale ma inšpirovalo na moje nové krycie meno "spozalatrínykuk".No sú aj lepší a rafinovanejší...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum AKO: Smer sa stabilizoval, extrémisti predbehli SNS

PS chýba do parlamentu jedno percento.


Už ste čítali?