Dokáže parlamentná vojenská jednotka Smeru a HZDS poraziť študentský protest 18 teho?

Autor: Miroslav Lukáč | 15.4.2017 o 10:28 | Karma článku: 8,47 | Prečítané:  1997x

Obnovíme i Mečiarove Pasienky a iné mítingy s babkou demokratkou starou Blažkovou? Asi to bude potrebné.

      Záporné príklady profesorky Radičovej ,mimochodom príčiny skoro všetkých slovenských nedostatkov,sú totálne vyčerpané.Len keby tak ľudia rýchlejšie zabúdali a menej si všímali...

     Tohoročné MDŽ sa podarilo ako kedysi.Stará pani Blažková sa opäť môže vrátiť na piedestál.Zásluhy na to má.Chodila poctivo podporovať Vodcu,dostávala kvety,znášala surové nadávky do babky demokratky,správne volila i proti sebe.Bila voličov iných nesprávnych strán nazývaných Opozícia,ale ešte nepoznala,čo to je Zlepenec. To zistila až dnes.Skrátka bojovala za našu slovenskú národnú,Karpatskú demokraciu a za statočných podnikateľov mečiarovcov.Aj doláre mala,keby sme šli s Vodcom na Západ,aj vrece múky a zemiakov,keby sme šli na Východ..

    Dnes opäť chodí p.Blažková na výjazdy /nemýliť si s nájazdami/, dostáva kvety na MDŽ,dokonca jeden z vládnych manekýnov sa na ňu usmial a po tomto zážitku musela prvýkrát do lekárne pre ukľudňujúce tabletky.A opäť tlieska a jačí aj s nikotínom a Fico nič!

   Ani muk o tom,ako na jej slovenských,národných,ľudových a svojstojných bedrách spočíva naša mladá republika..A so svojim pevným zdravím ušetrila Poisťovni 280 mil.Euro,ktoré sa mohli použiť na iné účely...Teraz už len zavrieť hubu /vulgarizmy sú už dovolené/ tým prostitútkam a bude ako bolo.

   A rastie nám už nová pokroková generácia.Z takej Sheily,keby mala dosť Koránov a moču,by mohla vyrásť perspektívna predsedníčka čohokoľvek.Kam sa hrabe stará Blažková na mladých...Keď súčasný voličský elektorát prejde do týchto spasiteľských zoskupení,vodcovia prežijú beztrestne ďalších 25 rokov,čo asi bude stačiť.

   Takže si počkajme na kontru - rekontru s protikorupčnými študentami...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum AKO: Smer sa stabilizoval, extrémisti predbehli SNS

PS chýba do parlamentu jedno percento.


Už ste čítali?