Kaliňákových 350 000 voličov korupciu ubráni. Možno ešte niekoľkí...

Autor: Miroslav Lukáč | 19.4.2017 o 16:39 | Karma článku: 9,67 | Prečítané:  1006x

Konečne sa študenti dozvedeli,čo potrebovali vedieť a priamo od vládnych činiteľov.A zrozumiteľne...

Všetci sme pochopili,dokonca aj krčmoví skauti, nielen kaviareň a študenti. Stačilo si prečítať komentáre vládnych činiteľov a hneď vieme na čom sme.

     Vláda sa šibnutím zázračného prútika zmenila na diplomatický zbor.O ňom je známe,že iba dobrý diplomat vie dať takú odpoveď,ktorú si každý môže vysvetliť po svojom a kde je autor vždy v zhode s pýtajúcim sa. Prebehol krátky literárny kurz.

Fico - "len spoluprácou občanov a rešpektovaných štátnych orgánov môžeme dosiahnuť výsledky proti korupcii"...   Vie niekto menovať rešpektovaný štátny orgán  ktorý by si u nás zaslúžil rešpekt? Myslel snáď tým prokuratúru,súdnictvo,políciu a pod.?

Žiga - "viete nejaký názor nejakej skupiny...a za nami je tiež skupina s iným názorom..."  Áno, všetci vieme,že za vami je skupina,ktorej korupcia nevadí,alebo sa jej sama zúčastňuje.

Drucker - "ide o frustráciu mladých z hľadiska budúcnosti..." Najsprávnejší postreh,iba sa treba zamyslieť,prečo mladá generácia,povestná optimizmom je v tomto "úspešnom" štáte frustrovaná. Na protikorupčnom pochode 18.4.2O17 to vysvetľovali od 17 hod. do 19 tej..!

Lajčák - "...korupcii sa treba venovať nie kampaňovite,ale systematicky,prácou štátnych inštitúcií..."

     Tento politik touto vetou najlepšie vystihol,čo sa doteraz dialo v štátnych inštitúciach. Iba mal zameniť mínusové znamienko za plusové.Veď preto sa konal Veľký protikorupčný, pochod,lebo sa štátne inštitúcie doteraz systematicky" venovali" korupcii...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Viedenské letisko straší Bratislavou. Bojí sa o tisícky pracovných miest

Najväčšie rakúske letisko chce postaviť tretiu pristávaciu dráhu. Tamojší súd však jej výstavbu zakázal. Teraz inzeruje alarmujúce slogany

SVET

Kremeľ smúti. Jeho favoritka Le Penová vo voľbách nevyhrala

Macron je Bruselu a Merkelovej, Le Penová je z ľudu, opakujú ruské médiá.

KOMENTÁRE

V čom majú Mihál s Beblavým výhodu

Môžu sa stať rozhodujúcou silou.


Už ste čítali?