Môže zmija zaspievať Labutiu pieseň? A ktorú? "Ideme od Vás, neublížili sme Vám...?

Autor: Miroslav Lukáč | 7.12.2017 o 22:43 | Karma článku: 7,79 | Prečítané:  1075x

V politike sa našlo riešenie. Zavrieme Kisku, Radičovú, Opozíciu a dvere! A ešte zhasneme. Vivat Slováákia!!!

   Doteraz najúspešnejšia politická súťažná metóda bola výroba jasného nepriateľa a to za každú cenu. Nech by bol akýkoľvek. I kvalitný, i bývalý priateľ a spoločník /napr. prezident Kováč a pod./. Potom prichádza k jeho likvidácii. Pritom sa naše chyby a prešľapy najľahšie prepašujú do zabudnutia. Príkladom sú Kováč, Radičová, Kiska...Polobláznov z opozície a prostitútky z médií ani netreba uvádzať. Akurát ten poloblázon a podvodník Matovič chodí niekam na psychoterapiu a tá, zdá sa mimoriadne zaberá. Asi vďaka obrovskej podpore vedy a výskumu u nás, rádovo v stovkách miliónov Eur.

   Keď sa u nás v krčme bije hocikto, ministri by to v žiadnom prípade nemali byť! A aby premier vybil celú krčmu kvôli svojmu favoritovi, je tiež neobvyklé. Nie je dobrá ani prehnaná skromnosť a zmysel pre proporcie, ako ukazovala pani profesorka Radičová, keď nenavštevovala poľnohospodárov, nežmolila zrno  neplieskala predsedu družstva po plešine. Škoda, bolo by to také "zemité"...A prezident Kiska za pásom Volkswagenu? Absurdné!

   I komunisti dali prednosť umlčaniu opozície / niekedy i smrťou/, pred tým, aby v hádke s ňou neobnažovali svoje slabiny a úbohosť. Vedeli, že oponenti sú vždy a všade a navyše nutní. Dnes to vedia úplne všetci, od Čiernej nad Tisou, až  po Atlantik. Opačným smerom po Vladivostok ich aj dnes občas strieľajú.

   Politologovia vzdelanostnú úroveň jednotlivých elektorátov poznajú a vedia, že niektorými neotrasie nič, iba vlastná peňaženka. "Smer náš každodenný, daj nám dnes..."Jestvuje ale priama úmera. Menej vzdelania, menej peňazí. Menej peňazí, menej lásky. Menej...Treba si pustiť záznamy z TA 3. 

   Uvidíme, či zaberie 1000 putinovských klikov, bu-bu-bu o migrantoch /nezvládame ani bratov Slovanov/, 500 nočných zvarov a pod. Treba sa asi nechať častejšie pobozkať politickou Múzou, napr. Erikom T.

     Učte sa milá opozícia z kádrovej politiky komunistov. Víťazi si navolili do súdov, prokuratúry, silových zložiek svojich ľudí zavčasu. Zdá sa Vám to povedomé? Mne áno.

     Jadro však nepustí, to iba škrupina praská. Europa ale vie, že aj Jadro môže byť skazené a že ho treba ošetrovať. Prežijeme toto ošetrenie? Alebo zistíme, že Európska Únia je tiež americký chrobák?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Zuzany Kepplovej

Jeden chodí v noci len, druhý na svitaní

Tandem Pellegrini - Fico nešliape jedným smerom.


Už ste čítali?