Je podobnosť českého prezidentského kandidáta pána x a slovenského y náhodná?

Autor: Miroslav Lukáč | 14.1.2018 o 2:16 | Karma článku: 5,21 | Prečítané:  1148x

Jeden z nich presadzuje a drží svojho premiéra Babiša a druhý obhajuje zase ministra vnútra Kaliňáka.

     Utrpí proletariát ďalšie víťazstvo? Zvíťazil a presadil Brexit /anglickí rybári/, vyhral voľby v Česku /Zeman proti kniežaťu/, víťazí v Katalánsku, pomohol Trumpovi /poľnohospodárski robotníci/ a teraz opäť presadzuje Miloša Zemana "Proti všem" v Čechách. Aspoň proti väčšine...

     Ale milionársky proletariát to robí lepšie. Kupuje si médium aj s vydavateľstvom a personálom a potom môže všetko. Vedúci lokaji dostanú scenár, iba livrej nesmú nosiť. Biznis však v politike znamená viac, ako politika v biznise. A tak sa napr. príbeh kvalitného a úspešného žurnálu s "nekvalitným" personálom zmenil na "ogrciavača" prezidenta Kisku a obdivovateľa premiéra, nášho pána Y, na celých 7 dní. Okamžite po reakcii čitateľov, v záujme biznisu, sa o 7 dní zmenil tón. Zisk nadovšetko!

   Apropos ogrciavanie. Aj to má svoju minulosť. Živý klasik, bývalý gen. prokurátor Trnka, ktorý ešte sám nevedel načo sú gen. prokurátori tak potrební, hovoril o pregrciavaní sa a trtošení /citujem doslova/. Asi videl do slovenskej budúcnosti, iba nepoznal detaily. Ogrcal ten Kiska  celé lietadlo sám, alebo prostredníctvom Sorosových ľudí? Jediný hodnoverný svedok / pán Hrnčiar/, ktorý dokázal viackrát, že má nesmierne silný žalúdok, nemá ešte asi scenár toho, čo videl.

   Zato RTVS už má scenár toho, čo asi nikto nesmie vidieť, prípadne počuť. Vidíme, že naši lídri začínajú používať tvrdú ruku. Hod dvomi kameňmi, obušková iniciatíva v rómskych osadách a pod. Ozaj! Ako asi skončilo predchádzajúcich 200 mil. Euro pomoci EÚ na riešenie rómskej problematiky? A kam pôjde súčasných 380 mil Eur? Ďalšie pištole a obušky?

   Tie mediálne prostitútky by o tom mali niečo napísať, nie iba o svojich pasákoch, alebo objednávkach.Napr. -  porovnaj so skutočnosťou - Prvé kolo českých volieb - "Prvé výsledky, Zeman takmer zvalcoval." Asi tak ako u nás vrece zemiakov, alebo predpovede o prezidentskom víťazovi. Ale je pravdou, že želanie predchádza výsledku. Iba sa nesmie zamieňať!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Za zostrelenie lietadla viní Rusko Izrael. Čo bude ďalej

Prinášame scenáre vývoja v Sýrii.

ŠPORT

Sagan a boj o celkové poradie? V rozhovore to jasne vysvetlil

Peter Sagan poskytol zaujímavý rozhovor.


Už ste čítali?