Keď sme Vám ukradli všetko, myslíte si, že heslo "Za slušné Slovensko " Vám necháme?

Autor: Miroslav Lukáč | 7.4.2018 o 10:36 | Karma článku: 8,22 | Prečítané:  2490x

Nedovolíme vládu novinárov. A hlavne investigatívnych. Malokarpatská demokracia je o tom, že občania slobodne hovoria čo chcú a vláda na to slobodne...

    Zamyslel sa niekto nad tým, že keby voliči Siete a Mostu vedeli, ako s ich hlasmi naložia Vodcovia, ako by asi voľby dopadli? Že legálny podvod je aj tak podvodom a doposial to chce napraviť len Ulica a preto ju tak dehonestujú?

    Prví, čo pochopili sú Vyhodňare, ktorí dnešný stav volili cca 40 timi percentami. Dnes sa čudujú. Čomu? Prvá a najopustenejšia sa čudovala Hedviga Malinová, ale to nemalo široký dopad. 

   Bolo  potrebné učiť sa od komunistov.Tí od Víťazného Februára 1948 po svojom nástupe, obsadili VŠETKY významné posty, vyhádzali nesúhlasiacich do tretej generácie a zabetónovali sa tak, že ani Nežná ich neodstavila od koryta a pykáme za to dodnes...

    Keby sme tušili budúcnosť - nestačí však tušiť, treba sa poučiť z minulosti, nikdy by takáto spoločnosť nevznikla. Komunisti aspoň vyvodili "Poučenie z krízového vývoja". Aj v tomto nás predbehli.

     Ak by každý domrvený rezort potreboval život investigatívneho novinára, tak ich budeme musieť dovážať a nebude ich dosť. Čím viac na Východ, tým viac miznú /viď štatistiky/. Už teraz tých "otáznych" novinárov vyhadzujú, opľúvajú, dokonca súdia /Košice/ a to je len začiatok normalizácie.

    Poslanec expremier riadi Stranu, táto riadi Strany a tieto riadia štát. Pretože si zavčasu a rovnako ako v 1948 mom obsadili VŠETKY rozhodujúce posty a teraz už stačí iba " dodržiavať zákony."

    A teraz jedna úvaha. Prečo sa tak nosí a šíri rusofilstvo? Lebo o Rusoch sa hovorí /i oni sami/, že dokážu uniesť a prežiť všetko. Ešte žartujú, že i blahobyt a demokraciu...A takýto elektorát potrebujú naše štandardné strany a nie polobláznov, túžiacich po pravde, láske a spravodlivosti. Fuj, slniečkári!

  A jamky na tvári spolu s krásnymi rečami sú nebezpečnou kamuflážou, ktorá klame všetkých. Ženy i mužov.

    Ak sú investigatívni novinári jediní, ktorí dokážu v reálnom čase odhaliť veľkú korupciu a podvody, potom zrušme zbytočné Polície, Prokuratúry, Súdy atď. a nastolme vládu novinárov, pokiaľ ich tí, ktorých ohrozujú, nezlikvidujú. Kuciak mal byť premiérom, Vagovič ministrom vnútra, Bán poľnohospodárstva atď. A každému prideliť okrem pera i strelnú zbraň! Psychotesty už urobili.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Za zostrelenie lietadla viní Rusko Izrael. Čo bude ďalej

Prinášame scenáre vývoja v Sýrii.

ŠPORT

Sagan a boj o celkové poradie? V rozhovore to jasne vysvetlil

Peter Sagan poskytol zaujímavý rozhovor.


Už ste čítali?