Slovensko má svetový rekord. Dokáže zhotoviť tunel ešte pred začatím jeho stavby.

Autor: Miroslav Lukáč | 9.11.2018 o 14:55 | Karma článku: 10,02 | Prečítané:  13134x

Je to niečo podobné, ako keď horolezkyňa dosiahla vrchol už v základnom tábore...Ale i ďalšie úspechy nie sú zanedbateľné.

   Napr. taký sudca Radačovský. Nosí pri sebe zbraň a drogy. No nie je to istá kvalifikácia? Pridaj nenávisť ku prezidentovi Kiskovi A je to! Alebo ten druhý, ktorému zmizli spisy o miliónoch Eur. v kauze Technopol. Veď nebuďte malicherní, zlodeji si nezaslúžia úmerný trest. To by tých ďalších "našich" odradilo. Budú nám chlapci chýbať.

   Zato si ale navolíme opäť svojich a nebudeme trochári. Priamo do Ústavného súdu. Tí prví sú už tam. Voľba gen. prokurátora ukázala cestu. Tam, kde nie je potrestaný zločin, je zasiate na väčšie a úspešnejšie. 

    Stupídne debaty o ochrane oznamovateľov trvajú desiatky rokov, o habaní majetku zločincov tiež. A stále sa títo usmievajú a v najhoršom sa menia za spoločníkov. Asi to nebude o zákonoch, ale o osobách.

    Mojim príspevkom je návrh, aby každý oznamovateľ zločinov sa preukázal vysokou životnou poistkou / kvôli pozostalým/ a zaplateným hrobovým miestom na dobu trvania priemerného vyšetrovania a odsúdenia.Do Neba volajúce rozsudky, na základe do Neba volajúcich vyšetrovaní už do Neba niekoľkých dostali. Tak pozor!

     Našťastie prezumpcia neviny u nás trvá až do prirodzenej smrti páchateľa /p.Majský/, tak to nie je také hrozné. Preto asi ani nebudeme nikdy poznať mená šmejdov, ktorí umožnili vznik 3 000 000 /mil./ exekúcií, ktoré teraz už ohrozujú ekonomiku SR.

    Ale to sú všetko drobné proti "našim ľuďom" ,ktorí to kosia priamo v desiatkach miliónov Eur. Bolo by vhodné zase odpútať pozornosť niečím zadarmo, alebo aspoň Sorosom. Apropos, mám 3 dlažobné kocky. Koľko rokov asi môžem očakávať? A kapitán sa vyjadril, že silné osoby sa tlačia na jeho miesto. Že by ešte niekto túžil po takej "sláve"? Existujú ešte naivnejší? Alebo to toľko vynáša...

    V súčasnosti najdôveryhodnejšia osoba v Slovenskej republike a okolí - pán Kuciak starší sa vyjadril - akýsi postup pri vražde nastal, ale nič podstatné sa nezmenilo...

     Stále však dúfam, že sa nájde nejaký Jano Šík, ktorý bude "bohatým" brať a vracať to do štátneho rozpočtu i keby si trochu odložil na dovolenku.

    A znovu sme na chvoste EÚ v tzv. SMART INDUSTRIE. A tí, čo to zapríčinili majú "najkrajšie" riešenia...

    A kde vlastne je ten úspech? Na Donovaloch, v Napoleonskom komplexe, Na Maledivách, v majetkoch manželiek a príbuzných? Nezáviďme! Nič sme neurobili / alebo málo/ aby to tak nebolo. Teda mladí ano, ale tiež nie dosť.Nádej však umiera posledná a tá poistku nedostane.

 

    

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Minúta po minúte: Kičuru sa pýtali aj na kauzu s Bonulom, pochybenie odmietol

Ústavnoprávny výbor vypočúva kandidátov na ústavných sudcov.

DOMOV

Zsuzsovú obvinili v prípade ďalšej vraždy

Obvinenie súvisí s akciou NAKA na západnom Slovensku.


Už ste čítali?