Slovensko má svetový rekord. Dokáže zhotoviť tunel ešte pred začatím jeho stavby.

Autor: Miroslav Lukáč | 9.11.2018 o 14:55 | Karma článku: 10,02 | Prečítané:  13149x

Je to niečo podobné, ako keď horolezkyňa dosiahla vrchol už v základnom tábore...Ale i ďalšie úspechy nie sú zanedbateľné.

   Napr. taký sudca Radačovský. Nosí pri sebe zbraň a drogy. No nie je to istá kvalifikácia? Pridaj nenávisť ku prezidentovi Kiskovi A je to! Alebo ten druhý, ktorému zmizli spisy o miliónoch Eur. v kauze Technopol. Veď nebuďte malicherní, zlodeji si nezaslúžia úmerný trest. To by tých ďalších "našich" odradilo. Budú nám chlapci chýbať.

   Zato si ale navolíme opäť svojich a nebudeme trochári. Priamo do Ústavného súdu. Tí prví sú už tam. Voľba gen. prokurátora ukázala cestu. Tam, kde nie je potrestaný zločin, je zasiate na väčšie a úspešnejšie. 

    Stupídne debaty o ochrane oznamovateľov trvajú desiatky rokov, o habaní majetku zločincov tiež. A stále sa títo usmievajú a v najhoršom sa menia za spoločníkov. Asi to nebude o zákonoch, ale o osobách.

    Mojim príspevkom je návrh, aby každý oznamovateľ zločinov sa preukázal vysokou životnou poistkou / kvôli pozostalým/ a zaplateným hrobovým miestom na dobu trvania priemerného vyšetrovania a odsúdenia.Do Neba volajúce rozsudky, na základe do Neba volajúcich vyšetrovaní už do Neba niekoľkých dostali. Tak pozor!

     Našťastie prezumpcia neviny u nás trvá až do prirodzenej smrti páchateľa /p.Majský/, tak to nie je také hrozné. Preto asi ani nebudeme nikdy poznať mená šmejdov, ktorí umožnili vznik 3 000 000 /mil./ exekúcií, ktoré teraz už ohrozujú ekonomiku SR.

    Ale to sú všetko drobné proti "našim ľuďom" ,ktorí to kosia priamo v desiatkach miliónov Eur. Bolo by vhodné zase odpútať pozornosť niečím zadarmo, alebo aspoň Sorosom. Apropos, mám 3 dlažobné kocky. Koľko rokov asi môžem očakávať? A kapitán sa vyjadril, že silné osoby sa tlačia na jeho miesto. Že by ešte niekto túžil po takej "sláve"? Existujú ešte naivnejší? Alebo to toľko vynáša...

    V súčasnosti najdôveryhodnejšia osoba v Slovenskej republike a okolí - pán Kuciak starší sa vyjadril - akýsi postup pri vražde nastal, ale nič podstatné sa nezmenilo...

     Stále však dúfam, že sa nájde nejaký Jano Šík, ktorý bude "bohatým" brať a vracať to do štátneho rozpočtu i keby si trochu odložil na dovolenku.

    A znovu sme na chvoste EÚ v tzv. SMART INDUSTRIE. A tí, čo to zapríčinili majú "najkrajšie" riešenia...

    A kde vlastne je ten úspech? Na Donovaloch, v Napoleonskom komplexe, Na Maledivách, v majetkoch manželiek a príbuzných? Nezáviďme! Nič sme neurobili / alebo málo/ aby to tak nebolo. Teda mladí ano, ale tiež nie dosť.Nádej však umiera posledná a tá poistku nedostane.

 

    

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Súčasná teológia nemôže byť iba návodom na sexuálnu výchovu (píše Michal Havran)

Posolstvo Veľkej noci sa stráca.

Liptovská Mara ukázala základy zatopených domov

Raz do roka sa dá Liptovská Mara zažiť inak.

Rebríček slobody tlače je zmanipulovaný, tvrdia politici Smeru

Novinári sa stávajú škodnou, tvrdí analytik.


Už ste čítali?