Konečne je všetko jasné. Poznáme už mená únoscov pri použití nášho vládneho lietadla...

Autor: Miroslav Lukáč | 7.12.2018 o 15:03 | Karma článku: 7,68 | Prečítané:  3025x

Boli to Porošenkova agentka Malina Hedvigová a špeciálny Sorosov agent  s krycím menom Náš prezident...

       A teraz chce podliak hodiť všetko na niekoho, kto s lietadlom Ministerstva vnútra nič nemá a ani netuší, kam zmizol vtáčik za obláčik. Už stačilo týchto zradcovských elementov! 

      Ešte nedávno tvrdili, že krádeže textov a plagiátorstvo neboli ani kedysi dovolené. Taká hlúposť! Ešteže lojálni funkcionári VŠ to tiež potvrdili. Argument? A boli, a boli, a boli!!! Keď treba, aj Parlament to odhlasuje. Hrdo, odborne a slušne. A nie, ako vy hovoríte "tvrdo, odporne a hlučne". Takto môžete ohlupovať Horalky, ale nie horalov. A ani Dolniakov. O tom, potom!

      Chcete skončiť ako grínpís ? Ľahko sa môže stať, lebo ako hovoril živý klasik -" rýchlo sa friško stane".Aj predtým zdravý nádor vyvrhol Malinu Hedvigovú. Tak pozor!  Povedal to človek z Mosta do prosta, ako keby bol už v našom meste starosta...Ale asi treba počkať na víťazstvo. "Slováci do zbrane!, Slováci do lesa!, Slováci na kone! " A čo urobíme s tou neposlušnou Maďarkou ani napísať nemôžme, i keď my môžeme všetko. Malina Hedvigová bola proti tomu šuviks.

     A zbytočne nás osočujete z nenávisti. My Vás predsa návidíme z úprimného srdca a neskôr sa z toho vyspovedáme.Tak ako návidíme Lajčiaka, nevydareného zradcu, vhodného iba na prezidenta, alebo šéfa OSN. Veď keď bude poslúchať tak ako doteraz, tak nás môže...

    Keby sa ostatné politické strany poučili zo Smeru a dali na čelné miesta moderátorov TV, mohla by politická scéna mať úspešnosť asi ako "Milujem Slovensko", "Jednoducho kapitán", alebo "Čo sme si navarili, tak si aj zjedzme". Posledná sa iba natáča.

     A všimli ste si, že ten krásny nepretržitý reklamný prúd skoro všetkých televízií prerušujú otravní producenti filmov, zábavných relácií a iných programov? Ako keby tá Reklama nebola dostačujúca. Rovnako vyzerala relácia na TA 3 o únose Vietnamca.Účastník moderoval moderátora, ktorý ho stále chcel prerušiť, ale našťastie sa nenechal. Pre objektivitu treba dodať, že občas ho pustil k slovu, ale iba k takému, ktoré mu vyhovovalo. Podobal sa ako vajce vajcu na iných diskutérov /asi z jednoho košiara/, ktorí tiež moderujú moderátorov. Asi majú spoločný kurz - tiež od bývalých moderátorov.

   Myslíte, že prasknú píplemetre, alebo naše nervy? Celé sa to podobá napadnutiu Ruska Ukrajinou. Preto pozor, aby ukrajinské ponorky nám nepoškodili Vysoké Tatry a Slniečkári nezariadili trvalé zatmenie Slnka !

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?