Ako poslanec Fico a prezident Zeman prekonali vojvodcu Otta von Bismarcka.

Autor: Miroslav Lukáč | 14.12.2018 o 15:23 | Karma článku: 5,71 | Prečítané:  2258x

A Malina Hedvigová spustila pád Smeru obliznutím známky. Mala ju pobozkať a ešte aj výložky vyšetrovateľom.

    Som šachista, neviem či dobrý. V mojom okolí som jednooký medzi slepými a neviem to overiť. Ale šachový princíp predvídania súperovho kroku mi pomáha. Zaviedol by som ho i povinne na školách.

    Pred asi 12 timi rokmi, keď začala Hedviga pracovať na zvrhnutí vlády, podobne ako dnes decká zo Slušného Slovenska, môj ľavicový, ale znesiteľný priateľ Vladimír ma na našej túlačke po Balkáne ohromil informáciou o Hedvige Malinovej. Naša tlač uvádzala, že klame, všetko si vymyslela a že sa jedná o spiknutie proti vláde. Nachádzate nejaké podoby?

   A toto všetko odkryl Robert Kaliňák za dôvery Roberta Fica. Môjmu šachistickému mozgu neušlo, že nebol vyšetrovateľom, nič nevyšetroval, ale všetko vedel dopredu. Ako šachový Veľmajster? Doložil to stopercentnými argumentami, napr. akýmsi obliznutím akejsi známky. Môj ľavicový neškodný priateľ to použil ako argument proti mne, pravičiarovi. Odvtedy sme na nože.

   Denne zisťuje, ako Porošenko napadol Rusko, ako vláda za nič nemôže, lebo chyby robí komunál, že kto nerád platí dane je horší ako tí, ktorí tie dane kradnú, že kradne sa všade a prečo by sa potom u nás nemalo. Môj argument, aby to bolo ako v Rakúsku, Fínsku, Dánsku zanikne vždy v bohapustom rehote.

   Je to rovnaká ukážka škodlivosti politickej demagógie, ako keď minister Lajčák začal nesúhlasiť s vlastným názorom. Umožní mu to síce ďalšie poníženie, napr. kandidovať na prezidenta.

    A Napoleonovský komplex nie je len budova, ale aj psychická porucha. Hovorí o viere vo vlastnú genialitu. Odtial je už len krok ku viere v hlúposť všetkých ostatných. Spýtajte sa kapitána, komu by dnes pobozkal výložky?!

    Jeden z velikánov európskych dejín, Otto von Bismarck nazval tlač /dnešné médiá/, siedmou veľmocou popri tých, ktoré určujú chod dejín. Čas mu dal zapravdu a vyššie ocenenie médiá ani dostať nemohli. Ale český prezident prehlásil, že novinári sú hyeny a treba ich ničiť ohňom a mečom. Poslanec, riadiaci Slovensko zase hovorí, že novinári sú hyeny, slizkí hadi a prostitútky.

    Asi je to pravda.Keby ich nebolo, nebolo by ani problémov, vzniknutých ich investigatívou. A tých je nekonečné množstvo. Našťastie sú vymyslené, osočujúce a nestali sa. A právo na odpoveď využijeme tak, že už nikdy nebude treba odpovedať. Alebo sa ukáže, že najslabšie médium je silnejšie, ako najsilnejší politik? A že ani obliznutie známky Demokraciu nepoloží?

   A už viem, koľko asi dostanem, keď napíšem, že kam vstúpi SNS, tam 7 rokov tráva nerastie. Asi 7 rokov...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?