Aj my ateisti sa modlíme za Európsku úniu. Jediná brzdí kriminalitu na Slovensku.

Autor: Miroslav Lukáč | 21.12.2018 o 20:30 | Karma článku: 2,33 | Prečítané:  837x

Po práve na odpoveď stúpnu opäť exekúcie nad 1 milión. My starší budeme požadovať právo na eutanáziu, aby sme ušli "milosrdnej a sociálnej" ruke štátu.

    A viete ako vyriešiť krádeže dotácií? Prekryť túto tému, témou dvojakej kvality potravín. Alebo multilateralizmom. Koaličných voličov táto téma najviac zaujíma, všetci jej rozumejú a neprestanú, kým ho nedosiahnu. Teda ten multilateralizmus. Bez neho nie je život plnohodnotný a preto je na čelnom mieste nášho programu a aj zahmlievania. Všetci pekne v jednom šíku, budujeme Republiku. Ale iba pre nás a naše deti. No treba ešte rozmýšľať?

    A môj priateľ Vladimír opäť perlil - ..."Kiska obchoduje s pozemkami"...T.j. všetci, ktorí si kúpia pozemok, alebo dva, sú priekupníci, obchodujúci s pozemkami. Tak chápu ľudia chabého politického zmýšľania nalinkovanú kvalitnú zaplatenú propagandu.

   Musím si sebe a všetkým priznať, že som sa mal v minulom režime angažovať aspoň tak, ako príslušníci Štb a udavači z PSVB /Pomocná stráž Verejnej bezpečnosti/, prípadne agenti, ktorí pracovali v " prospech" národa. Potom by som mal dôchodok spravodlivý, väčší a neohováral by som, ako teraz.

   Mal som sa priateliť s obkladačmi, mohol som mať nenávratné úvery a nie krvavé Mečiarove úroky 17,5 %, ktoré som platil ako začínajúci podnikateľ, na úkor dôchodku. Nemal som čakať, čo bude po zmene režimu. Mal som hoci oneskorene vstúpiť do KSČ, lebo to sa stalo najlepšou kvalifikáciou. Väčšina mojich bývalých KSČ známych sú opäť u vesla. Tí starší tam postrčili svoje deti. 

   Tvrdohlavo som nesúhlasil s prítomnosťou sovietskych vojsk v Československu, ale toto som kvôli zamestnateľnosti kamufloval. No dá sa s takým človekom žiť? Zvlášť teraz, keď sú už znovu napísané Pozývacie listy a uvítacie transparenty? Ešteže na úteku nebudem musieť prekonávať mínove polia. Drôtené zátarasy už sú...

   A tá migračná politika! Susedin syn migroval do čiech za lekára, švagrove deti do Anglie, priateľ do Austrálie. S týmto je treba tiež niečo urobiť. Nenecháme našich neuvedomelých občanov vyžierať pohostinnú cudzinu. Všetci domov a užívajte si svojho ekonomického tigra, ktorý zdá sa z pohodlnosti požiera skôr svojich. Alebo je to zámer?

    A na smrť Sorosa treba trpezlivo počkať. Raz príde a potom ten pokles vzdelaných ľudí a študentov prinesie ovocie. Veď už Lenin povedal, že inteligencia je semenišťom buržoázie. A necháme v  kaši Orbána, Danka, Zemana  a ďalších?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?