Dovolené a nezastavené prevody nakradnutých majetkov hovoria za všetko!

Autor: Miroslav Lukáč | 26.12.2018 o 12:14 | Karma článku: 4,11 | Prečítané:  1626x

Ak môžu megazlodeji a podvodníci prevádzať svoje majetky počas vyšetrovacej väzby, tak museli mať požehnanie na krádeže i predtým.

Niektorí diskutéri v mojich blogoch ma kritizovali, aby som neuvádzal do aleluja stále tie isté mená a skupiny. Pochopil som. Mali na mysli, že tu existuje skupina ľudí ktorí sú nad zákonom, nie síce "s kráľovniným súhlasom" zabíjať, ako James Bond, ale s niečím podobným. Uvidíme, čo povie Janko Kuciak...

    Mená a posty je však treba stále opakovať a dopĺňať. Niektorým sa to pomaly skladá samo, ako puzzle a začína im svitať. Bola našim cieľom pri likvidácii totalitného režimu a komunizmu výmena Jakeša za Slotu, Hrnka, Danka? Alebo Biľaka za Pašku, Kaliňáka, Richtera a pod.?

   Najväčším nedostatkom je, že máme stále menej a menej vzorov. A keď, väčšinou odstrašujúce. Bolševická myšlienka o avantgarde robotníckej triedy sa pomaly vracia, tak ako i podliezanie tzv. ľudu.

   Tesne pred voľbami som počúval rozhovor mojich susediek. "Suseda, koho budete voliť?" Jáj, ešte neviem, ale nie som babka demokratka. Počkám, čo mi poradí moja dcéra doktorka, alebo syn inžinier. Potom budem vedieť .

    Myslím, že toto bola múdrosť ľudu a nie vlaky "zadarmo", 8 E ku dôchodku a ďalšie podlizovanie proletárom, pretože títo majú najviac hlasov a najmenej poznania. Preto nočné smeny vo Volkswagene, významné mrvenie klasov na poli, fáranie do baní, detičky na kolenách môžeme nazvať iba Boľšoj ťeátr.

   Dajme to do kontrapozície s najúspešnejšími štátmi sveta /pozri štatistiku/. Ich vodcovia robia "nočné smeny" v Akadémiach vied, Výskumných ústavoch, prednášajú na školách a pozorne sledujú zdravotný stav obyvateľstva a jeho medicínske potreby. Až potom sa venujú oslavám MDŽ, MDD, hodom a sviatkom, aj keď je to dlhšia a ťažšia politická cesta k úspechu, ale ten je potom pre všetkých a netreba kradnúť.

   A právne víťazstvá  nad tými, ktorí majú pravdu, ale nemajú milióny na obranu stále viac strácajú na účinnosti. Masarykove slová o Pravde, ktorá vždy vyjde na povrch, ako olej na vode, sa už potvrdzujú aj v praxi. Podajme si na to ruky, lebo niektorí už podávajú žaloby. Zakrátko budeme mať Olegov Sencovov, zajatých námorníkov, zelených mužíčkov...A zelení budeme aj my. Určite od zlosti.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?