Kapitán Danko je iba krycie meno majora Terazkyho z Čiernych barónov.

Autor: Miroslav Lukáč | 5.1.2019 o 1:03 | Karma článku: 8,80 | Prečítané:  3497x

Keď nemohli "vlastenci" potrestať mladých zo Slušného Slovenska, tak to urobia inak. Naparia im povinnú vojenskú službu.

      Bratia Česi nazvali tento typ vlastencov Čobolovia. Čo bolo, bolo...Vyčínajú ako za socializmu. Iba tentoraz za naše milióny...Boli proti zavedeniu štátneho sviatku výročia ČSR. Jeden argument bol - strata pracovného dňa, ktorá by bola enormná. Preto sa rozhodujú zaviesť stratu 730 dní, pre státisíce mladých mužov a dobrovolníčky dievčatá. Prečo ale nie povinne aj pre ženy? Veď je rodová rovnosť a Soros číha všade. Ja som ho našiel ukrytého v niekoľkých médiách, ktoré ale nezverejním. Čo keby ich majitelia, alebo prevádzkovatelia využili právo na odpoveď?! 

    V jednom blogu som napísal, že kam vstúpi SNS, tam 7 rokov tráva nerastie. Použil som biblický prímer, ktorý však naznačuje, že možno už Kristus mal skúsenosti s hurávlastencami a podobnými skupinami.

    Lekári odporúčajú starším ľuďom krížovky, čítanie, sledovanie správ a pod. Nemohli by niektorým politikom poradiť tiež niečo? Veď nepretržitým zaoberaním sa populizmom a nepriateľmi strácajú kognitívne schopnosti a zmysel pre realitu.

   A môže viesť hospodársky úspech k morálnemu úpadku, lebo príležitosť robí zlodeja? Keby sme spočítali celú "prerozdeľovaciu politiku našim ľuďom", Švajčiari by sa červenali, koľko my vyprodukujeme a za akých podmienok. Zbytočne Školstvo a Vnútro brzdia vzdelávanie. Obyvatelia už tušia príčiny a treba sa modliť, aby to riešili postupne a nie naraz. Už totiž tušia, že pridaná hodnota vedca, alebo nositeľa Nobelovej ceny je vyššia, ako montážneho pracovníka, navyše zo spriaznenej cudziny, kde tiež ešte rozmýšľajú ako my, pred Kuciakom. Je potreba každého pracovníka, ale nemôžme predsa predbehnúť Švajčiarov. To sa nepatrí.

  A bolševici opäť víťazia aj v debatách jednoho proti jednomu, lebo aj tam ich je viac, i keď je to logická hlúposť. 

    A výrok o tom, že Slovensko sa vedome nepodielalo na únose Vietnamca je absolútne pravdivý. Veď ani on sám o tom nevedel. A možno šiel domov stopom, lebo letecký stop je povolený.

   A môj priateľ Vladimír opäť perlil. /Reakcia na môj minulý blog/. Vysvetlil, že H.Malinová nebola ani zatvorená, neexekvovali jej majetok, nezruinovali ju, prežila policajtov aj hrozby. Vyznelo to, ako keby v konečnom dôsledku čosi získala. Preto som doprial priateľovi a jeho blízkym podobnú pozitívnu skúsenosť. Veď by som ho mohol do tej cudziny navštevovať. Ešte mi v pohybe nebránia. Ale až tú úniu fašistov a homosexuálov /autora výroku na rozdiel od kapitána uvádzam - Putin/ zrušia, tak neviem, neviem...Ale to už vtedy bude aj Malinovej Maďarsko patriť na Vostok. A možno aj MY.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?