Príbeh Ústavného súdu bude vojenská príručka. Časované míny, nespiaci agenti, záškodníctvo

Autor: Miroslav Lukáč | 11.1.2019 o 15:15 | (upravené 12.1.2019 o 12:12) Karma článku: 1,94 | Prečítané:  562x

Neučte prosím Vás, deti hrešiť! Určite nie "ty klamársky plagiátorský právnik". Sú aj jemnejšie možnosti, iba sa nemôžu uvádzať na verejnosti...

Môžu niektorí niektorým vyčítať znásilnenie Ústavného súdu, keď sú niektorí tak vydesení zo Spravodlivosti? A iba zato, že lovili v hrante zlaté rybky? 
       Sprav čertovi dobre, peklom sa ti odvďačí! Bolo by dobré Sorosa sa opýtať, či je spokojný s úlohou ničiteľa Maďarska, keď "stvoril" záchrancu Maďarska. Viktor Orbán a mnoho ľudí z Fideszu vyštudovali za jeho peniaze kvalitné a drahé Vysoké školy. Soros nemal robiť dobre žiadnemu čertovi...Takýto oxymoron bol aj za komunistov. Bojovníci za mier, mali na svedomí viac obetí, ako kruté vojny. Dnes opäť vyrastajú hybridní bojovníci na každom smetisku, hnojisku a dokonca v lese, na ministerstvách a v Parlamentoch. Niekoľko JPP správ: 

  •  koalícia opäť prekovala neúspechy na úspechy
  • pod pacientom sa pri operácii prepadol stôl. Húfnici Zuzane sa to vďaka SNS nestalo. Aj ministerkin mejkap vydržal
  •  A. Danko má vzor v skutočnom JUDr. Husákovi. Ten zradil najbližších / s Dubčekom stojím a padám/, znásilnil celé obyvateľstvo /normalizácia/, stal sa napriek okupácii proruským                                         
  • babky demokratky boli hrozné. Zato ich vnuci  sú úžasní      
  • Ministerka Saková má hrošiu kožu. Neohradila sa voči pochvale R.Kaliňákaa                   
  •  školstvo určite vyčerpá Fondy, aj našu trpezlivosť                                                             
  •  treba zvýšiť dane! Korupcia a krádeže majú takú výkonnosť, že rozpočet nestačí             
  •  komunistická doktrína o ohradených hraniciach, zlých cudzincoch znovu víťazí     
  •  P. Csáky dokázal, že je gróf. Podľa toho, čo povedal o Bugárovi                                       
  •  nevie sa, či SNS mala Lajčáka ako dezert, alebo hlavné jedlo

Môj priateľ a spolužiak Igor U., ktorý v 68 mom  ušiel pred bratskou láskou a slovanskou solidaritou sa v USA /NY/ stal lídrom akejsi organizácie roduverných Slovákov. Aj u nás chcel voliť "vlastencov". Na maturitnom výročí som sa ho spýtal, kde je vlastne doma. Vraj tu i tam a batožinu má stále zbalenú. Tak som sa spýtal, či tam má Slovenský národný poklad. Práve bežal škandál o ukradnutom Matičnom poklade.

Ale chyby vznikajú už v rodine. Bol som pri vzniku tragédie v 90 tich rokoch vo vtedajšej Juhoslávii. Pozeral som TV Belehrad /SRB/ a Záhreb /HR/. Priateľke, tamojšej Slovenke som povedal, že do roka tam budú mať masaker. Povedala, že oni nie sú všetci "ludy". Už vedela povedať blázni iba po srbsky. Do roka jej syn - vojak dezertoval, 3 noci tajne putoval domov a nato mi zazvonil v Bratislave. "Báči Miro /ich 250 ročná slovenčina/, pomôž! Svojich zabíjať nechcem a inak ma moji zabijú"! Dodnes žije na Slovensku.   
Ja som utekal z pohostinnej JZR asi ako posledný turista, s manželkou a malým Mišom /10 r./. Fungoval jediný bezpečný prechod, asi so 3 - 4 dňovou priechodnosťou. Dostal som zúfalý nápad /takých som mal v živote niekoľko/, že prejdem bojovú líniu, ktorá už bola horúca. Moja embéčka vydala zo seba maximum a žena sledovala reakcie vojakov v kukuričnom poli. Boli tak prekvapení, že ani nereagovali. V malom mestečku na frontovej línii nás zastavil tank. Vojaci sa zbehli a prstom si ukazovali na čelo. "Pičku ti materinu, šta radiš?" Ideš na Chorvátov a tí ťa zabijú. A ženu...Tak som sa spýtal, prečo by to robili. "Veď sú to Chorváti." Znela odpoveď.                                                                   
Na druhej strane zrkadlový odraz toho istého. Veď Vás mohli zabiť...Na otázku prečo by to robili, rovnaká odpoveď. Veď sú to Srbi. /Dnes utečenci/. A takto bojovali vlastenci proti patriotom a preto ich /a nielen preto/ milujem, uznávam a keby som sa chcel niekomu pomstiť, tak aj voliť ich budem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?