Slovenské Palermo má ženské obrysy. Kaliňákov tieň ich prekrýva od MV po MŠ, MP, MZ...

Autor: Miroslav Lukáč | 8.2.2019 o 11:47 | (upravené 8.2.2019 o 13:48) Karma článku: 3,26 | Prečítané:  1241x

Kam čert nemôže, pošle ženu. Cherchez la  femme, ako hovoria Francúzi. Silnejšie psy ovládajú nežnejšie pohlavie.

       Kto, okrem duševne nedostatočných, alebo úmyselných  si ešte myslí, že keď sa musíme niekoho zbaviť pre zásadné nedostatky, tak najlepší náhradník je jeho dlhoročný zástupca, spolupracovník a spolutvorca, priateľ a ideový spoluhráč? /Kaliňák, Saková/. Treba zaviesť vyšetrovanie "našich" "svojimi",alebo naopak.Aby sa znížil tlak. /Saková/. Nie, aby sa vypátrala pravda?

       Ak dvaja ohrozujú vyšetrovanie a nevie sa kto viac, treba odstaviť oboch! /Gašpar, Vorobjev/, lebo riziko je neúmerné. Zdá sa, že Slovensko je treba najviac chrániť pred niektorými ochrancami Slovenska. A infekcia z toxického mäsa je ďaleko menej nebezpečná, ako tá z úst niektorých politikov. Naša spoločnosť smrdí od hlavy, lebo žraloky sú tiež ryby.

      Paradoxom doby, ako som už raz písal je, že komunisti kšeftujú a Židia bojujú a ja ateista podporujem pápeža. Teda aspoň v niečom. Šiel do "jamy levovej" zvanej Arabské emiráty, kde zistil, že moslimskí vodcovia majú na ľudskosť a mier rovnaký názor. Aj na extrémistov. Nesupluje tak náhodou papá politikov, ktorí to mali urobiť prví a z poverenia voličov?

      Tak, ako J.Kuciak suploval patričné orgány, čo ho stálo život ? Lebo policajti vyšetrovali, vyšetrovali, vyšetrovali, až kým všetci nepomreli, ako v tej rozprávke. Alebo neemigrovali /Malinová/, neuleteli /Vietnamec/, nechceli /Majský/, alebo študent Tupý...

      Preto by ochranky miesto slečny poradkyne a poslanca expremiéra mali chrániť napr. investigatívca Andreja Bána, ktorý sa dlhodobo pohybuje po tenkom ľade, na ktorom sa už našla prvá podozrivá mŕtvola /agropodnikateľ/. Aby sme to nezmeškali, ako pri Jankovi Kuciakovi... A priateľ Vladimír opäť perlil. "Kradne sa všade". Zabudol dodať, že všade sa to vyšetruje a trestá okamžite a nerobia to novinári, ani iné prostitútky. Tí o tom iba informujú.

     Ale trebalo by...ako sa vyjadrila zodpovedná. A trebalo by, aby sa A.Merkelová  aspoň zo zdvorilosti spýtala, ako sa má tá slečna Trošková a či expremier nerobí toľko chýb, lebo ju už nemá stále pri sebe a nemôže mu tak často radiť.

     V súvislosti s našou novou zahraničnou politikou /Danko, Blaha atď./, jedna osobná skúsenosť. V miléniovom období, po politických prevratoch som parkoval v jednom veľkom meste bývalého ZSSR, pred hotelom. Prišiel muž, predstavil sa ako miestna mafia a že či nechcem strážiť v noci auto, za 10 USD. Vlasy sa mi zježili /vtedy som ešte nejaké mal/ a netrúfol som si odmietnuť. O dve hodiny prišiel s rovnakou ponukou miestny okrskár v uniforme. Všetko som mu povedal a keď som mafiána popísal, povedal, že Voloďa je o.k. a nemusím sa báť. Asi tak si predstavujem budúcnosť pod Dankom, Blahom a spol. Už nie bordovú, iba červenú...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Súčasná teológia nemôže byť iba návodom na sexuálnu výchovu (píše Michal Havran)

Posolstvo Veľkej noci sa stráca.

Liptovská Mara ukázala základy zatopených domov

Raz do roka sa dá Liptovská Mara zažiť inak.

Rebríček slobody tlače je zmanipulovaný, tvrdia politici Smeru

Novinári sa stávajú škodnou, tvrdí analytik.


Už ste čítali?