Prečo Ministerstvo obrany Slovenska sídli v Moskve?

Autor: Miroslav Lukáč | 14.3.2019 o 0:51 | Karma článku: 3,92 | Prečítané:  1549x

A nemali by sme tam dať do úschovy aj naše najmodernejšie zbrane NATO aj s technickou dokumentáciou?       

        Možno to ešte len príde, pokiaľ bude  SNS pri moci. Zatiaľ budeme držať bratských leteckých špecialistov na našich letiskách, platiť ich a informovať o novinkách vo výzbroji NATO. Možno sa takto za zásluhy posunie kapitán aspoň na plukovníka. A mali by ho konečne už nechať odísť. Veď odchádza od nás častejšie ako Mečiar. Béla nie a nie sa s ním  rozísť, hoci sa nepretržite podvádzajú.

       Premiér Pellegrini významne zabodoval. Je stále ich Petrom z Banskej Bystrice. Tak ako praje rodákom, tak praje i spolustraníkom, alebo sympatizantom. Zhodil masku, zahodil nestrannosť a bezostyšne v našej "verejnosprávnej" TV vyzval k podpore nemenovaného kandidáta, ktorý má európske skúsenosti a bez ktorého sa Slovensko a ani Európska únia nezaobíde. Kto by to tak asi mohol byť? Ale ani bez advokáta Bžána a jeho 17 tich miliónov Eur to nešlo, inak by ich nemal. Ešte však treba doplatiť 60 miliónov. A potom, že načo bojovať o Ústavný súd, ktorý to priklepol.

     A tí prezidentskí kandidáti! Všetci tí mužskí tak bojovali za Slovensko, že sa s odhalenou hruďou, kalašnikovom a srdcom na dlani vrhali proti nepriateľskému guľometnému hniezdu chrliacemu oheň a s Vivat Slovááákiou na perách. /Pre mladších - Mečiarova hymna/. Niekoľkokrát boli tak zastrelení a pohlušení ľútym nepriateľom, že nestačili kútikom oka sledovať, ako reaguje naivné publikum a kameraman. 

      Čo už medzi týmito Sokolmi Tatier, alebo i Felvidéku mohla taká úbohá lastovička, ktorá sama ani jar, alebo leto nerobí? Nuž nič. A zvlášť, keď ani nevie hodiť granát, osadiť časovanú mínu /Fico/, alebo oklamať detektor lži, prípadne všetkých /Kaliňák/. Keby si aspoň nakradla, alebo zarábala tých normálnych 30 000 Eur mesačne aby sme mohli obdivovať jej šikovnosť, skromnosť a snahu pomáhať drobným ľuďom. Takto sa aspoň dozvedela skutočnú pravdu o sebe, Slovensku i o protivníkoch...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dokonalá synergia

Čítaš si Gorilu a cítiš nevoľno v žalúdku, závrate, alebo sa ti nebezpečne zvyšuje tlak? V Pente na to mysleli už dávno.


Už ste čítali?