Koalícia žiada prezidenta o vrátenie polovice nepoužitého Ústavného sudcu...

Autor: Miroslav Lukáč | 24.5.2019 o 13:50 | (upravené 24.5.2019 o 17:48) Karma článku: 3,05 | Prečítané:  1184x

Napríklad 1,5 z troch kandidátov, alebo polovicu z jednoho. Mieni zložiť dve nepoužité polovice do jednoho celku a získať tak ďalšieho. Tak neohovárajte!

       A verejný cirkus za zvukov hudby a tanca  ide ďalej. Herr Kapellmeister sa v pozadí "kření", ako hovoria naši bratia  "peši do Prahy". On predsa neodchádza, Odchádza prezident. A zvyšok bandy /v hudobnom slova zmysle/ hrá ďalej, ako o život. A možno skutočne. A možno o život . Generálku už máme za sebou. Kto neverí, nech sa spýta Kuciakovcov, kto netancoval na hrobe ich detí. Kočner a jeho ľudia tancovať nevedia, alebo nechcú tancom vzbudzovať pozornosť? Možno aj takáto spätná analýza by niečo odkryla.

     A ideme do finále, keď sa to už v hokeji nepodarilo. Stále viac olympijských plavcov - odvodené od pobytu na politickom Olympe - sa zachraňuje skokom z potápajúcej sa lietadlovej lode. Stále viac "našich" dáva prednosť leteckým únosom a útekom, do krajín, kde vydávajú iba dievčatá a nevydávajú kriminálnikov, ani ich peniaze. Krajiny si urobili dobrú reklamu. Niečo ako keď sme so súdruhom priateľom navštívili v prvý možný deň slobodné Albánsko. Pozerali sme sa do spätného zrkadla. V asi 8 km rade áut na provizornej ceste s colnicou, kde sme museli radiť colníkom, sme si mysleli, že sme jediní nealbánci. Omyl! Zrazu nás oslovil Pepo s otázkou, jestli víme, kam jedeme. Povedali sme, že "rovnou za nosem". Jo, tak já tam jedu s moji Máňou také...Práve vtedy bežal vtip - navštívte Albánsko, Vaše auto je tam už dávno. Podoba čiste náhodná. "Sťahujete sa na Belize, Maledivy? Vaše peniaze tam už sú a aj Vaši súdruhovia.

    A chcete prekryť nekvalitu života? Preferujte kvalitu potravín! Táto téma prekryje Kočnera, Bašternáka, zdravotníctvo, školstvo, našich ľudí a pod. A hlavne ňou môžeme mlátiť Európsku úniu bez podozrenia, že ju nenávidíme, lebo nás obmedzuje v našej neobmedzenej chamtivosti diktovanej obmedzenými intelektami a charaktermi. Bolo by vhodné, keby po budúcich voľbách sa zdvihla vlna takýchto emigrantov.

P.S. Všimli ste si, že teta ministerka /kultúry a sprievodných javov/  v bratislavskej kaviarni opeknela a získala vkus ? Dnes by si ju tam už nikto nevšimol. Ešte treba pozorne počúvať a aj to myslenie pôjde...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dokonalá synergia

Čítaš si Gorilu a cítiš nevoľno v žalúdku, závrate, alebo sa ti nebezpečne zvyšuje tlak? V Pente na to mysleli už dávno.


Už ste čítali?