Sprzní Fico aj svätú Helenu? Tak ako Slovenskú republiku?

Autor: Miroslav Lukáč | 31.5.2019 o 15:36 | Karma článku: 3,46 | Prečítané:  1410x

Alebo vo svojom napoleonskom vyhnanstve vybuduje útulok pre spravodlivo stíhaných, aký mal v Bratislave?

   Možno za pomoci Karola Mella a ďalších to skúsi, lebo záujemcov je veľa. A solventných. Nejaký miliónik hore, dolu. Mohol by to byť biznis tisícročia. O 5,10,15 rokov podľa rozsudku NOVÝCH sudcov, by jednotlivci ako Kočner, Bašternák a spol., možno i ďalší zaslúžilí straníci, sudcovia, prokurátori, policajti, "naši ľudia" mohli nastúpiť a ukázať kvality nápravných zariadení. Dokonca absolventi jednotlivých nápravných zariadení, by mohli medzi sebou poriadať súťaže. Tí starší v pití, tí mladší v maznaní...

   A počítajte a rátajte so mnou. Ak chudák "náš človek" tak veľmi riskuje, tak nesmierne veľa káv a iných nápojov skonzumuje s povolanými ľuďmi, tak veľmi sa namáha,  zistíte, že nejaký miliónik, alebo i 10 miliónikov za to všetko nie je nič moc. Odrátajte náklady, nervy, stresy, úplatky, neprespaté noci a zistíte, že čistý zisk je iba nejakých 7 - 8 miliónov. No robili by ste to za menej?

    Pozrite sa na to teraz z uhla pohľadu sudcu. Ak tento zníži zisk "nášho človeka" o 1 - 2 milióny, tak tento sa stále ešte nestáva bezdomovcom. A keď sa podarí  takto spravodlivo rozhodnúť 2 - 3 - 4 procesy, tak sú vlastne výhercami procesov vždy sudcovia. A bez rizika a bez dôkazov o kamarátskych vratkách...

    Verte, že viem o čom píšem. Inak si totiž neviem vysvetliť vlastnú kauzu, ktorá sa ťahá 15 rokov a jej pointa je na úrovni gymnaziálnych vedomostí. /Môžem dať k nahliadnutiu./ Je fakt, že moja kauza je v hodnote cca 100 000 Eur, z čoho neposkytnem nič, skôr naopak. Keby však tí "lepší" sudcovia rozhodovali iba v miliónových kauzách a dostali "priateľské " poplatky, tak by svetoví miliardári boli zahanbení a to nerobí dobrú krv.

   P.S. Treba zatlieskať Smeru!  Nedávno sa všetky tovary predávali v spojení s krásavicami, neoblečenými do zimy. Smer asi z nedostatku uprednostňuje mužov. Trápne úsmevy p. Rašiho, p. Lajčáka a ďalších, vzbudzujú rozpaky a ľútosť. Alebo je to kvôli  tej 4 % nej podpore?

A súdruh priateľ Vladimír opäť perlil. Kradol aj Mikloš, aj Dzurinda...Asi nezbadal, že koľko času už uplynulo a ani súdne rozhodnutia nie sú na svete...Dúfajme, že teraz budú.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Miroslav Kollár: Za ľudí zrejme ostane okrajová strana

Kollár prehral s Veronikou Remišovou.

Ako varili naše prastaré matky

Recepty a rady k stolu spred vyše sto rokov.


Už ste čítali?