Skutok sa nestal. Potom sa stal. A najhorší sa ešte len môže stať...

Autor: Miroslav Lukáč | 20.9.2019 o 14:35 | (upravené 20.9.2019 o 15:23) Karma článku: 4,20 | Prečítané:  1655x

Pach politických exkrementov je stále väčší. Nevadí už len ich producentom, ktorí sú zvyknutí a iný odór nepoznajú.

     Tí, ktorí ten pach cítia, si môžu gratulovať, oproti tým, ktorí sa v ňom roky brodia. Je ich asi 70 %. Ale ľud chce chlieb a hry a byť riadne klamaný. Po predchádzajúcich skúsenostiach aj unášaný, vraždený a okrádaný. Verí, že mŕtvola od komunistu je menej mŕtva, ako od fašistu. A byť permanentne okrádaný je tiež ideálom niekoľkých percent. Tu slúži teória relativizácie. "Chcete povedať, že v Rakúsku sa nekradne?"  Určite áno, ale aj trestá. To vysvetľuje rozdiely v príjmoch. No a viera, že Svätá Inkvizícia je pokrok, je čerešničkou na torte.

     Rysujú sa tri druhy riešení nespokojnosti veľkých skupín. Všetko riešenia "vlastnou hlavou".

1/ najlepším lídrom do budúcnosti je vždy zástupca a dlhoročný spoluautor toho lídra, ktorého masy odstavili pre korupciu, neschopnosť, klientelizmus, mafianizáciu verejného života a pod. Volá sa to odborne rošáda /Fico za Pellegriniho, Kaliňák za Sakovú, Saková - Gašpar atď./.

2/ najtýranejšie a najukrivdenejšie sú chúďatká ženy  Teda niektoré.. Zvážte! Zvládli by ste za života 4 - 5 vydajov, vždy za pána ideálneho a v plnej zamilovanosti? A vždy je to z lásky a skromnosti. Stačí vila  /max. 20 izieb, bazén, auto v cene ďalšej vily, hodinky v cene auta a zlatá banková karta/. A túto skromnosť treba ešte prezentovať na facebooku...Nech Vás porazí! Máte aj Vy statočne pracovať! Aspoň tak, ako ich manželia a ony sami.

3/a do tretice - treba sa nechať viesť po správnej ceste /ako napr. kráča Smer// našou církvou svätou.. Len pozor, nie tou, v ktorej bol páter Srholec, alebo nehodný arcibiskup Bezák.. To by ste sa príliš podobali na Ježiša. Treba sa upriamiť na tých, ktorí vo svojom celibáte najlepšie ovládajú potreby rodiny, vedia ako také rodiny fungujú, ako vychovávať deti a ako na pedofíliu,. A žiť skromne z tých zopár miliónov Eur, ako oni a bez závisti. Potom sa vyspovedať a hurá nanovo...

   Treba sa pomodliť a vyhnúť napr. takému Hlinovi. Je podozrivý /aj nám ateistom/, lebo nejde po peniazoch, chlapčekoch a ani nemovitostiach. A hovorí s každým, čo je podozrivé a neúnosné.

    A chýba nám Marianko a prevyšujú tí, ktorých sme nestihli zastreliť. Ale keď PánBožko dá, alebo PaniBožka...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dnes píše Nataša Holinová

Sme jednotky. A nuly

Pri tlačovkách nepretržite schytáva občan, ktorý by milerád zabojoval proti šíreniu hnusoby.


Už ste čítali?