Proti potratom pochodovali aj mníšky. Veď najlepšou je tá, ktorej mama bola tiež mníška...

Autor: Miroslav Lukáč | 24.9.2019 o 14:55 | Karma článku: 4,53 | Prečítané:  1753x

Ale žarty bokom! Pochodovali spolu s fašistami a skrytými prívržencami dnešnej koalície. Ostatní boli len pomýlení a užitoční.Je na to jeden termín...

      Najlepšie tomu rozumel diskutér, ktorý ma v ostatnom blogu vysvätil a promoval za komunistu, poslal do Sovietskeho zväzu a "zistil", že som kýmsi platený. To jediné ma mrzí ako nepravda. 

Citoval som nášho pápeža /registrujete, že píšem nášho?/ o pedofilných aktivitách v cirkvi, o honbe kresťanov za majetkom a výhodami a ďalších nešvároch. Šváry nemusím spomínať. Je ich viac. Diskutér iba dokázal, že nerozumie textu, alebo že kritikov treba iba likvidovať. Pritom som presvedčený, že môj život preklínaného ateistu je vo väčšej zhode s Desatorom, ako u veľa veriacich a to nespomínam "birmovaných". 

    Sme však sekulárny a demokratický štát s pestrým zložením, kde sú si všetci rovní, iba veriaci rovnejší. Mám pocit, že majú viac výhod, ako ostatní. Napr. štátne sviatky, celoštátne vysielania, nepovinné platenie vybraných daní atď. My ostatní, futbalisti, včelári, filatelisti, Židia, Rómovia, komunisti aj iní -isti si svoje záľuby a záujmy platíme zo svojho. Ako napr Švajčiari svoju vieru /cirkevná daň/. Je tu ešte jedna 4 % ná skupina, ktorá nemá žiadne výhody, ba len nevýhody. Ale už jej aspoň neubližujeme, ako naši priatelia na večné časy, alebo ako v krajinách Orientu.

    A tá "náhoda" teraz pred voľbami! Nezdá sa Vám podobnosť s piesňou "A tak všichni ruka v ruce s práporem Revoluce..." sa zbavíme slniečkárov, bojovníkov proti životu a za Smrť, kresťanských odrodilcov , umierneného Hlinu, ateistov atď.  Potom môžeme v spolupráci s Víťaznou Koalíciou / podoba s Víťazným Februárom je čiste náhodná/  pokračovať v dnešnom stave, udržiavať ho a rozvíjať, až po úroveň Senegalu, Etiópie, alebo pod. /Ospravedlňujem sa za príklad./ Víťazi tohoto boja budú dávno medzi svetovou finančnou smotánkou. Veď kto rozumie lepšie rodine, ako ten, ktorý sa nesmie ani ženiť, alebo výchove detí ktoré tiež nesmú mať? Za Tisa svätili zbrane. Môže byť ten, ktorý to robí proti ich použitiu? Prečo nevystúpil proti? 

    A vyriešil som aj otepľovanie planéty! Dá sa to jedine schladením horúcich hláv.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Česká dedina vie, kto môže za koronu aj za zarastený rybník

Časy, keď je dvor na nezaplatenie rovnako ako čínska „pomoc“.


Už ste čítali?