Armagedon - posledná bitka medzi Dobrom a Zlom prebieha i v našej Justícii.

Autor: Miroslav Lukáč | 8.10.2019 o 14:54 | Karma článku: 2,24 | Prečítané:  882x

Obliehaní sudcovia sa zúfalo bránia.  Zbraňami hromadného ničenia i nukleárnymi.  Počet obetí tomu nasvedčuje. Sme to my všetci. Ale i väčšina Koaličníkov.

      Zničili už dôveru v Spravodlivosť a pracujú ďalej. Nie však všetci. Nájdu sa medzi nimi "zradcovia", ktorí si vážia svoje dobré meno viac, ako bohatstvo kolegov.

     A obrancovia hynú a hynú. Úmerne ku zisteniam. Ale sú aj hrdinskí obrancovia, nie z vlastnej viny. Taký špeciálny prokurátor Kováčik po prehre 62 ku 0 by možno aj odišiel. Ale ešte nedostal povel kedy a kam. Nechtiac sa stal veliteľom obrany a jedným z rozhodujúcich "našich". A tak čaká ako doteraz, na povel.

      A nebolo by vhodné počúvať tlkot srdca účastníkov nájazdu na Slovenskú republiku? A s posvätenými stetoskopmi? Namiesto nenarodených detí o ktorých nevieme, či by sa chceli narodiť do tohoto "úspešného štátu", ktorý bol úspechom pre zopár koaličných jednotlivcov. Toto je menšie násilie, ako slobodný výber matky? Možno by sme odhalili viacerých adeptov na porážku, infarkt a pod.

      Rozšírené rekreačné poukazy aj do resocializačných zariadení typu Leopoldov, alebo Justičný palác by to mohli vyriešiť. Zároveň by sme uvedenými stetoskopmi mohli počúvať dunenie v prázdnych hlavách, sámum v našich peňaženkách / suchý saharský vietor/,a vraj sa používali kedysi u kasárov na otváranie trezorov, dnes štátnej kasy.

     A všetci čakáme, čo povie capo di tutti capi. Ale on jediný vie, že už nemá čo povedať...

P.S. Priateľ Vladimír opäť perlil. Na moju teóriu, že dnešný stav spôsobila možnosť pohrobkov komunizmu  /štb, súdnictvo, prokuratúra, polícia atď./ kontinuálne pokračovať iba že s väčšou sumou peňazí, mi odpovedal klepaním si na čelo. A znelo to dunivo. Asi si kúpim aj ja stetoskop...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Na Covid zomrú desiatky ľudí denne. Pokles príde najskôr o dva týždne

Zomierajú ľudia s inými ochoreniami, ktorí by inak žili.

Cynická obluda

Kotleba môže všetko

Keď sa novinári pýtali polície, ako budú riešiť porušenie nariadení Kotlebom, odpoveď bola, že nijako.


Už ste čítali?