Ak po voľbách nechcene otehotnieme, VŠETCI budeme za potrat. Neskoro!

Autor: Miroslav Lukáč | 31.10.2019 o 16:39 | Karma článku: 1,78 | Prečítané:  655x

A zoberú nám kontrolnú činnosť. Vytvoria kontrolné úrady na kontrolovanie kontrolovaných a ten vrcholový bude jeden. Preceda Strany. Deja vu...Pamätáte? Niektorí?

     Vizitkou nemúdrosti /vynašiel som sa / obyvateľstva je, že pod vplyvom precedu si myslia, že hovoriť s Kočnerom /Sulík, Matovič/, je väčší zločin, ako s ním spolupracovať /Jankovská, Glváč a XYZ/.

     Chválime sa cirkevným odbojom voči zločinnému komunizmu. Bol obdivuhodný, prospešný a všetci ho oceňujeme. Čo však dnes? Zločiny tu už nemáme a preto sa zaoberáme potratmi, dúhovými farbami, kritizovaním Boha / pretože aj LGBTI sú dietky božie/ ? A práve v najkritickejšom období pred voľbami, kedy sa rozhodne, či súčasný marazmus bude pokračovať, alebo jeho strojcovia dostanú rekreačné poukazy do nápravných zariadení. Kde sú opozičné dohody miesto bojov, pastierske listy, ohnivé kázne? Hlina a spol. na to sami nestačia. I keby čo robili.

     A komu to poslúži, vieme všetci. Církev vstupuje pozitívne do duše človeka. Prečo sa vyhýba duši štátu? Veď táto obsahuje nás všetkých. Niektorí vajatajú ako štát, ktorý nám zakazuje pravdivé informácie, a to nielen na 50 dní...

     Na jednej strane sa kasáme, že máme cca 85 % veriacich, včítane mňa, krsteného rímsko - katolíckeho ateistu, ale birmovaného. Nepočujem cirkevné surmity proti ZLU, aspoň nie dostatočne a od každého veriaceho. Hovorím hlavne o tých ktorých /alebo ich rodičov/ som predtým vídal na "proletárskych" tribúnach a na ktorých čakali stranícke "špeciály". Dnes nechýbajú na žiadnej slávnostnej omši...Nech nespoliehajú natoľko na mňa a "mojich". Mňa, ktorý mám už zbalenú zubnú kefku a uterák, na cestu do Pekla. Nádej mi stúpla, lebo sa budem pýtať do toho prokurátorského.

     Myslím, že cirkevné autority by mali verejne vystúpiť a jednoznačne sa vyjadriť zatiaľ na adresu napr. Kočnera, Trnku, Bašternáka, Majského, Slotu, Opičky, Ruska, Žu - žu atď. Neskôr toho zvyšku, alebo väčšiny, ktorí sa chodili spovedať, aby mohli ďalej kradnúť. 

     Ak opäť to Zlo znásilní zvyšok, tí si to potom zaslúžia. Pokiaľ to nemá pozadie, ako tá pani na liečení. Písala mužovi - drahý, stala sa hrozná vec. Bola som znásilnená. Odpoveď. Hrozné. Kedy sa to stalo? Odpoveď. V pondelok, stredu a piatok. V sobotu a nedeľu som mala chrípku...A verejnosť sa k tomu stavia ako jeden pán na železničnej stanici. Kopal do lokomotívy. Na otázku odvetil - potvora, priviezla svokru...

     A zopár krátkych informácií.                                                                                                                   Máme aj podvodnícku akadémiu.                                                                                                                Keby sa Maďari spojili /i bez Bugára/, Demokracia by bola v suchu.                                                          Na 30 te výročie protikomunistickej revolúcie, vyznamenal exkomunista Zeman, vládnucí s pomocou komunistov, exprezidenta a extajomníka KSČ Schustra.                                                                             Fico sa ďalej mazná s Maznákom. Asi si zaslúži jeho obdiv a opateru...                                                   Jediná prijateľná tvár Smeru sa mračí /A.Kalavská/. To nevedela, že dopadne na Maďariča?                                                                           

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?