Kuciak čistí žumpu na Slovensku, ale i na Malte. Za cenu svojho života.

Autor: Miroslav Lukáč | 30.11.2019 o 1:29 | Karma článku: 10,01 | Prečítané:  7053x

Ubráni sa Slovensko ekonomickým migrantom /gastarbajterom/ zo Švajčiarska, USA, Veľkej Británie, Nemecka ?

      Denne sa z informačných prostriedkov na nás valia informácie ako z preplnenej žumpy. Krádeže, klientelizmus vo forme kešu, výhod atď. Rôzne tendre, Tiposy, Eurofondy a tunely v každom rezorte. Mečiar sa nám prihovára denne, ústami jeho nasledovníkov a učňov. Treba uznať, že sofistikovanejších a rafinovanejších, ako cukor. Všetci ich poznáme, i keď si niektorí nechajú bradu a slnečné okuliare. Slama z topánok prezradila vždy, tak ako príchod z Palerma / pre neznalých - symbol Mafie/. 

     III. Ficova vláda sa vyhovára na II. Ficovu vládu. Táto sa vyhovára na I.Ficovu vládu a tá na vládu prof. Radičovej. Táto vládla niečo vyše roka. Potom nasledovali 3.volebné obdobia, t.j. 12 rokov, kedy vznikol tento blahobyt a poriadok. Všetko pod dozorom Prokuratúry, Polície, Justície. Keby mal pokračovať, tak verím, že i pod dozorom Milície...

    18,4 % plus XY voličov to však nevadí. Nevadila by im ani III. svetová vojna v trvaní 12 rokov. Ale prof. Radičovú, alebo prezidenta Kisku, by poslali do Leopoldova hneď zajtra ráno. Prečo asi? Nie sú správne birmovaní?

    Napriek tomu žijeme a dýchame, dokonca niektorí majú aj niečo zadarmo. Vďaka zázraku, keď niekto sa naučil urobiť niečo z ničoho. Nemci, Česi, Rakúšania a ďalší zaostalí majú z jednoho Eura investovaného do Mýta, cca 7 - 8 Euro. Oni vedeli, aký to má Počiatok a preto my máme efekt iba 7 - 8 centov. 

    Podľa rovnakého kľúča beží aj ďalší lukratívny biznis, pod dozorom kvalitnej prokuratúry, kočnerovcov a Opičiek. Tiež vďaka "spravodlivým" vyšetrovateľom, pre ktorých skutok neexistoval. Ale iba po Kuciaka.Ten teraz, podobne ako u nás, likviduje podobných vodcov štátu Malta. Asi pôjdu všetci murovať do štátnych zariadení. 

   Ale späť ku nám. Aj ja budem musieť voliť Fica. Bol som v Prima Banke, ktorá bola príma a doteraz sme dôchodcovia neplatili poplatky pri našich transakciách.Dnes som už vďaka Ficovi a Dankovi zaplatil 2,50 Eura. Preto budem voliť Fica, lebo mám istotu, že mi poskytne sociálny balíček, minimálne v hodnote 2,60 Eura. A preto ho my dôchodcovia a sympatizanti  Koalície budeme voliť. Možno zvýši i dôchodky aspoň o 5 Euro, alebo bude i niečo zadara. Škoda, že sa nechce deliť z tých Tiposov, tendrov a tunelov v každom rezorte. Čo by sme však robili s tisícovými dôchodkami vyššími ako v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku? 

   Kapitánovi navrhujem kúpiť k Vianociam cínových vojačikov, lebo inak je schopný rozdať všetok cudzí majetok, okrem svojho. A nemýlte sa, že keď niekto drží iného za gule, že to má iba negatívne konotácie. Sú takí, ktorí to vyhľadávajú...

   A priateľ Vladimír opäť perlil. Platenie daní a ich zvyšovanie je nutné!Myslím, že áno, aby bolo dosť aj na cudzopasníkov. Veď keby im to po Víťaznom Februári zarazili, vyšlo by na povrch, že sme najsilnejšia ekonomika sveta a prví by sa sem nasáčkovali aby to mohli okopírovať, tí hnusní nepriatelia Slovanov. To by sme museli znovu požiadať o Bratskú pomoc. Pomóóóc!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

CYNICKÁ OBLUDA

Ficove majetkové pomery

Minulý týždeň sa poslanca Fica zasa opýtali na jeho majetok. A on zasa zopakoval, že žiadny nemá.


Už ste čítali?