A bude aj atentát? Alebo Mečiar nevydareným učňom patent nepredal?

Autor: Miroslav Lukáč | 13.12.2019 o 15:50 | Karma článku: 4,51 | Prečítané:  1823x

V Parlamente vyčíňa skupinka Kamikaze, schopná ísť "sedieť" za Fica. Alebo je to prejav sebakritiky? Chcú zaň položiť ešte nevedia čo, kam a začo...

      Fyzické likvidácie po Kuciakovi sa ukázali ako kontraproduktívne a nebezpečné. Aj vedmy odporúčali očistiť si auru a čakry. Vedci odporúčajú očistiť vedenie a čachry.

      A  politika ohrozuje krvný tlak. Aj náš. Dôchodcov v priemere  450 eurových jednotiek, pracujúcich v 1000 eurových jednotkách a "vedúcich" štátu v miliónoch, ale i v miliardách. Číslo nevypisujem, lebo cca 30 % voličov by mu nerozumelo a ani nečítalo. Ako som raz už napísal, primitívne národy  počítajú raz, dva a veľa. Toto je podobný prípad. A tabletky na tlak nezaberajú, ani keď sú zadarmo. A ani cesnak.

     Odkedy sme športovou veľmocou vo voľnom štýle a voľnom ringu, poráža nás už iba Severná Kórea, Čína, Kuba, Daeš a samozrejme náš bývalý tréner, ktorý nás trénoval 40 rokov. Už aby sme ho zavolali späť, aby takéto, ale aj iné blogy zakázal. Zostalo ešte množstvo nevyužitého ostnatého drôtu.

     Odkedy "naši" boxeri používajú v rukaviciach železnú konskú podkovu - symbol šťastia, nepretržite víťazia. Futbalisti sa zase naučili nenápadne súperom polámať nohy a dávajú gólov, koľko chcú. Kajakári utopili svojich súperov aj s porotou a sú v cieli prví. A potom, že stagnujeme. To môžu hovoriť iba slniečkári a sorosovci. A zavedieme ešte tradíciu Vianočných šachových turnajov, za účasti  kapitánových  spriatelených vojenských jednotiek. Na Kryme už turnaj skončil a po nás vraj bude pokračovať v Čechách, Polsku, Maďarsku, Rumunsku ...RVHP /Rada vzájomnej hospodárskej pomoci, po vystúpení z Európskej únie/. Tak nám Pánboh pomáhaj!

     A" padni komu padni " padá 20 rokov, od založenia "vlastnou hlavou". A ešte stále nedopadla.               Ale vraj bude, ako nebolo. Počiatek ešte pred voľbami dostavia dialnicu do Košíc. A za svoje. Vraj to ani tak veľmi nepocíti. Čože je to proti tomu, keď staval svoju garáž.

     Slota vráti teplý vzduch, nech si za tie peniaze národ  holubičí, môže prenajať nejaké tryskáče a kúpiť zopár ešte nepredaných ostrovov.

     Kočner sa obetuje a spáli zmenky, aby sme mohli pozerať Markízy - t.j. Smotánku. A markízov...

A vraj generál umožní vo svojich apartmánoch detské tábory. Možno i pionierske. A tak vraj klesne počet udelených rokov. Bolo by smiešne, keby cudzina písala o slovenských cenách - dostal 100 000 rokov, alebo pridelili mu štedrých 200 000 rokov. A obnovíme aj Tipos, aby sme mohli tipovať, kto, koľko a začo...

     A Američania na Magnitského zákone nás učia, ako sa to má robiť. Vraj, sme dobrí, ale zatial iba ku kriminálnikom.

      A na rozptýlenie jedna hádanka. Kde sa vzal, tu sa vzal, ráno pred Parlamentom stál. Aj s 30 metrovým...A čakáme zlacnenie lokomotív. Komunisti, keď zdražovali základné produkty, okamžite to vykompenzovali zlacnením lokomotív, uhlia, alebo štrku...

     A priateľ Vladimír opäť zaperlil." Opozícia sa háda." Tých druhých spája euro, ktoré patrí nám. A oni sa vždy dohodnú. A cca 30 % ich bude voliť vždy...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?