Poznáme odpoveď na otázku, kto vyhrá voľby. Iba si to všetci ešte neuvedomujú...

Autor: Miroslav Lukáč | 14.2.2020 o 14:34 | Karma článku: 7,00 | Prečítané:  1812x

Bez prieskumov, agentúr, štatistík, ankiet a podobne. Ani samotné voľby nie sú potrebné. Víťaz je skrytý v nasledujúcom texte.

      Najskôr trochu histórie. Po nebývalých úspechoch barbarských dobyvateľov Prešporku, Požoňu a Bratislavy pod vedením Tisa, Husáka, Mečiara, Fica, Pellegriniho, nastalo predvolebné vákum 2020.

    Začalo to krádežami, klientelizmom, podvodmi, obohacovaním sa väčšiny jednotlivcov v celom systéme. Neprajník by povedal, že zlyhaním systému. Ak nehľadíme na predchádzajúcu vraždu R.Remiáša a únos prezidentovho syna, tak sa hitom "našich ľudí" stala dvojnásobná vražda J.Kuciaka a M.Kušnírovej. 

     A tu sa črtá zárodok budúceho víťaza volieb 2020. Po zoznámení sa s riadiacim systémom víťaznej koalície a čiastočným skúmaním pôsobenia pánov Kočnera, Bašternáka, Trnku, Počiatka, Vietnamcov a ďalších vedúcich činiteľov sa voliči akosi zmobilizovali a vygenerovali spomedzi seba víťaza volieb. Tento proces ešte trvá. Predbežným víťazom je to slávne "VRECE ZEMIAKOV".  Generálna skúška sa konala v B.B., ako porážka Kotlebu p. Lunterom. Následne ho však P.Pellegrini, rovnako z B.B. hodil ako vrece zemiakov do šalátu a zvyšok nechal zožrať myšiam...Typická ukážka "vďačnosti a spolupráce". Po použití, zahodiť!

     Ale ku tej Bratislave, bývalému Prešporku. V mojej  útlej mladosti /50te a 60te roky min. storočia/ mala Bratislava cca 160 000 obyvateľov. A ja som ich temer všetkých poznal priamo, alebo sprostredkovane.

    A zrazu Petržalka. Vysoko nad stotisíc obyvateľov. Človek by povedal, že tí prešpuráci, to sú kabrňáci. Narobiť stotisíc nových obyvateľov, nedokáže ani Viagra, ani komunistické temno, hoci tomu nahráva. 

   Bol to obrovský príliv MIGRANTOV a Bratislava sa s ním vyrovnala asi tak, ako Veľká Británia, Kanada, USA, Austrália a ďalšie nerozvinuté, chudobné krajiny so zaostalým školstvom. Akýmisi Oxfordmi, Harvardami, Yalami a pod. Skrátka s tými, kde dnes študujú deti našich "NAJSOCIÁLNEJŠ9CH DEMOKRATOV". A bol z toho jeden mimoriadne chutný guláš. Tiež sa však našli skeptici, ktorí tu nechceli migrantov  a chceli "Blavu" iba pre seba. 

    Komunisti okamžite pochopili, aj bez birmovky, že kultúrne, vzdelanostné a "kaviarenské" centrum je  nebezpečné a že inteligencia je nákazlivá ako koronavírus a že je" liahňou buržoázie" a inklinuje k "zaostalému Západu a k imperialistickej Amerike". Cítite ten súčasný súzvuk duší? Ružových a červených? 

     VŠETCI bratislavskí migranti však uspeli a bratislavčania spolu s nimi.  Tých 5 jednotlivcov nebudem uvádzať. Sú v štatistickej odchýlke. Postavili mesto, školy a vôbec všetko, čo stálo za reč. Dokonca niektorí vysoko presiahli pôvodných obyvateľov. Uvediem iba dva príklady. Milan Lasica a spolužiaka Pala Vilikovského /nech ti je zem slovenská ľahká/.

     Mená dobyvateľov, vykrádačov, przniteľov menovať nemusím. Vidíme ich denne na obrazovkách, čítame o nich v tlači, počúvame v Rozhlase...

     A ešte k tomu Istanbulu, ktorý je pre nás Carihrad. To by sa svojstojní Slováci pozreli, aby nemohli mlátiť svoje ženy!  Ako potom udržať rodinu, milenky, nakradnuté milióny a celý štát? Čo ste normální?

    A priateľ Vladimír opäť perlil. Je tak "sociálny", že každý, kto neberie plat od štátu, je "Kočner"...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Navaľnyj pristál v Moskve, na letisku ho zatkli

Ruský líder sa vrátil do vlasti po piatich mesiacoch.

Prieskum: Sme rodina je len tesne nad hranicou zvoliteľnosti

Sme rodina by sa do parlamentu dostala len tesne


Už ste čítali?