Ak Matovič nenakŕmi týchto levov tak ako rímsky cisár Nero, zožerú celú jeho družinu...

Autor: Miroslav Lukáč | 23.3.2020 o 17:16 | Karma článku: 11,73 | Prečítané:  4981x

Ak to urobí, začnú síce hyeny vyť, ale ako správni kannibali a kriminálnici sa vzájomne skôr požerú.

 

    Všimnite si ten totálny nástup bojovníkov za Boha a národ, svedčiaci o strachu. Donedávna hádzali na tomto Policajnom riaditeľstve levom svojich protivníkov. Teraz sa karta otočila. Potrebovali by tak ako za vojny armáda maršála Malinovského /zložená z dočasne prepustených zločincov/ získať odpustky za spáchané činy. V našom prípade chcú založiť spevokol na kriminálke. Niektorí totiž už spievajú, ale sólovo. 

   Iba totálna očista a odkrytie zločinného podhubia pomôže spoločnosti. Lebo ak niektoré spóry prežijú, vyrastú nám tu opäť také "huby", aké majú Jankovská, Kočner, Blaha, Kotleba a ich bossovia. Títo všetci sú jasní. Horšie je to s mimikrami. S tými, ktorí sú navonok slušní. Napr. kedysi privilegovaní hudobníci  /jediní s volným cestovaním a zárobkom v cudzej mene - L.Belák a spol./, bojovníci proti šašom /Pellegrini/, sociálne cítiaci /môj priateľ Vladimír/, politickí hermafroditi /Beňová, Ševčovič/ atď. Väčšina je frustrovaná vlastným neúspechom a ako správni Slováci, hľadajú chybu u druhých.

   Ale z hrušky dole! Ak títo prežijú našu dobrodružnú vládu /inak sa nazvať nedá/, príde "Doba temna" na večné časy...Nechcem zažiť ten revanš. A je tu nezanedbateľný dorast, prekonávajúci hitlerjugend i komsomol, s rovnakou výchovou. Títo už v 20 tke dokážu investovať milióny do bytov, na ktoré si našetrili v jasličkách a škôlkach /deti Jankovskej, Kičuru a pod./ Pretože dobrý Plavčanov duch, zvaný Kajetán, pôsobí priaznivo. A klasik hovorí, že keby tak strašne nekradli, mohli tu ešte ďalej kradnúť.

   A viete, čo je to eurovírus? Obdoba koronavírusu, ale ešte škodlivejšia. Keď napr. taká lekárka obetuje celú verejnosť len preto, že "jej" človek podnikateľ sa vracia z Miami a zaslúži si "obdiv a opateru", lebo čo tam asi robil a hlavne ZA KOĽKO ? 

    A čo Vy veriaci? My ateisti sa za Vás denne modlíme a dúfame, že táto prvá vláda bez jediného komunistu uspeje. Keď už neuspela predchádzajúca, s jediným nekomunistom Kiskom...Myslíte si, že "vzbudenie úprimnej kresťanskej ľútosti" v Štátnych hmotných rezervách nahradí nedostatok zdravotníckych pomôcok? Alebo že Boh nedopustí nákazu pri bozkávaní relikvií jednoho po druhom bez dezinfekcie? Prečo sa  naša bývalá svetská moc a cirkevná tak podobajú a postupujú spoločne? Rovnaké temné pozadia, netransparentnosť, krytie "svojich", machinácie s majetkom, pedofilné škandály, spolupráca s Štb...Už som raz písal o obdivuhodnom arcibiskupovi Bezákovi / ten by presvedčil možno aj mňa/, pátrovi Srholcovi a o ich smutnom osude. Ale vieme, akí sokoli stáli proti nim. Zato inkvizítori /Kuffa a spol./ majú zelenú. Ďalej sa môže ženám ubližovať /Istanbulský dohovor, nerešpektovať ich vôlu a možnosti - potraty/ a pod. 

     A pani prezidentka by mala zaviesť medailu "Za kriminálnu odvahu". Ak nie ona, tak Matovič. A udeľovať by sa mala v kostolíku v Leopoldove v jednom kultúrnom zariadení..

     A ruku na srdce! Vadilo by niekomu odkázanému na cudziu pomoc, keby ho ošetrovala napr. žena inej farby pleti? Alebo keby naše ovce pásol taký iný, alebo vozil starcom obedy? Tí "hlúpi" Angličania vidia v Rómoch pracovníkov a my cigánov...Preto asi máme "vyššiu" úroveň....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Záchranárka: Keby bola jediná voľná sanitka, išla by skôr k infarktu, ako ku covidu

V službe sa nenajeme aj dvanásť hodín, na toaletu sa dostaneme po piatich hodinách.


Už ste čítali?