Pôsobí koronavírus okrem pľúc aj na duševné schopnosti? Pozrime sa na dôkazy!

Autor: Miroslav Lukáč | 1.5.2020 o 1:48 | Karma článku: 8,68 | Prečítané:  1864x

Maznák zažaloval všetkých. Bude vládu žalovať aj Smer, lebo ho odstavila od koryta? Už to robí, ale trestné oznámenie ešte nepodal...

   Ľudstvo trpí od nepamäti rôznymi chorobami, s ktorými viac - menej víťazí. Odborníci ale niečo taja. A to v niektorých prípadoch vyvoláva strach. Má to krycí kód IQ.

   Porazili sme mor, týfus, choleru, detskú obrnu, lepru a množstvo iných zákerných chorôb. Vždy pomocou nadpriemerných jedincov, nositeľov vysokého IQ.

   Príroda vie, že treba udržiavať rovnováhu, aby neprišlo ku "koncu sveta" a aj prírody. Preto vždy, keď vznikla nejaká katastrofa, vygenerovala i jej protiváhu. Zdá sa však, že to platí iba v materiálnom svete. V duševnom nie a zatial vedci neodhalili, prečo. A duševné katastrofy môžu niekedy presahovať tie ostatné.

   Počítajme spolu! Mor zabíjal v obrovských rozmeroch. Kým sa neprišlo na to prečo a ako. Čím ale vysvetliť, že v psychickej oblasti logika, zdravý rozum a prirodzený pud nestačia? Čím vysvetliť, že za cára fungoval systém  advokátov, odvolaní a aspoň formálna ochrana slabších voči násiliu? A potom prišiel Lenin a s pomocou "svojich" aj voličov a neplatilo nič. Iba teror a smrť v prípade nesúhlasu. 

   A prišiel Veľký Mao a ďalšie diktatúry. Treba uznať, že zo storočia na storočie sa zdravý rozum  prepracovával stále viac a viac, ale stále ťažšie a ťažšie. Leninovia, Maovia, Stalinovia, Adolfovia, Pol - Poti a aj celí Poti sa sporadicky vynárali a vynárajú ďalej. U nás sa tí moderní volali Mečiar, Slota, Danko, Fico...V súčasnosti Fico, Blaha, Tomáš, Eštók a čerešnička na torte - P.Pellegrini.

   Skúsme však odhaliť to tajomstvo zašifrované v písmenách IQ! Churchill vyhral najstrašnejšiu vojnu v dejinách ľudstva a voliči ho nezvolili. Náš "svojsky" Matovič vyhral boj o možnosť nápravy a už v ankete proti spolutvorcovi  bývalého systému /Pellegrini/ prehráva...

   Je možné, že ten koronavírus sídli aj v hlave voliča a nie len v hrudi? Nepotreboval by ten v hlave dýchací prístroj a trochu viac kyslíka? Nuž ja, ako veriaci ateista by som toho Ježiša za jeho snahu pomôcť ľudstvu, neukrižoval...Ani ďalších snažiacich sa spasiteľov. Avšak, keby som bol nakazený koronavírusom IQ, možno áno.

   Iba tak si viem vysvetliť škodoradostné úsmevy moderátorov, opozície a ďalších postihnutých churchillovským syndromom. Zlomyseľnosť je síce prirodzená ľudská vlastnosť, ale uplatňovaná voči samému sebe sa volá inak...

P.S. Fico neverí programu tejto vlády. Vraj mu uverí, keď dostavajú do roku 2010 tú diaľnicu do Košíc.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?