Pelle mele...Prečo sa niektorým trasie HLAS, keď sa priblíži na dohľad NAKA ?

Autor: Miroslav Lukáč | 25.9.2020 o 1:08 | Karma článku: 12,07 | Prečítané:  6607x

    Začína verejná súťaž "Kde ešte NAKA nebola". Záujemci sa môžu prihlásiť na č. 158. I.cena mil. Eur keš, II.cena bezplatný pobyt do 25 rokov, III. cena publikácia M.J. "Ako najjednoduchšie schudnúť".

      Záujemci o vstup do HLASu môžu použiť na preukaz i foto v dúhových farbách. 

Čím viac organizovaných zájazdov SMERU je do basy, tým viac chýb nachádzame na členoch vedenia tohoto štátu a na jednom spúšťačovi udalostí, exprezidentovi Kiskovi. 

       Situácia sa vraj zlepší, keď spevokol v Leopoldove dostane svojich dirigentov. M.Jankovská chcela spievať sólo, ale dozorujúce kolegyne a sudkyne jej to v záujme zdravia nedovolili. Vraj aj spievať, aj chudnúť sa nemá. Iba jedno po druhom.

         A padol taký návrh, či by nebolo efektívnejšie zatvoriť paušálna celý sudcovský stav o počte cca 1500 ľudí a tých odhadovaných 150 potom odškodniť.

         A odporný minister stále uráža Revolučné odborové hnutie, zmluvného partnera SMERu.Ako môžu potom pracovné kolektívy bojovať za bohatstvo svojej STRANY ?

         A ďalší minister ničí funkčné, vzorové a prosperujúce zdravotníctvo, ktoré tak prácne vybudoval akýsi chudobný a čestný košičan. Nepamätám si už meno. Asi mi už tiež haraši..

          Veriaci si však prišli na svoje. Po dlhom úsilí v spolupráci s odborníkmi na rodinné problémy - kňazmi a s tými, ktorý už majú pôrod za sebou - mužmi sa pomodlili za nášho ťažko skúšaného brata pána Majského - Marhulu. Asi sa slabo modlili, lebo sa stal opak želaní. Z nášho brata sa stala hneď po vynesení rozsudku úplná troska. Ešteže to nepostihlo jeho majetok. Ale nielen súdruhovia z NDR robia banálne chyby...

          Horšia je klimatická situácia v Nórsku. Mení sa totiž na africkú. Väčšina "Nórov" - študentov v Martine je čiernych, kučeravých a tmavej pleti. To sa tí zaostalí Nóri aj s ich Nórskymi fondami neboja, že sa miesto starostlivosti o svoj hostiteľský národ  zachovajú ako Orbán vyštudovaný za Šorošove peniaze ? 

          A vraj sa chystá remake filmu KING KONG. 20 rokov bol KINGOM Fico a teraz už bude KONGOM. Štafetu SMERU prepustil svojej láske...

          A vraj prívrženci jednoty slovanských národov oslavujú. Pripíjajú si STOLIČNOU, iba Srbi a Chorváti CYANKÁLIM, Poliaci a Rusi NOVIČOKOM , Slováci a česi nakysnutým vínom, hoci sa toto vraj stále zlepšuje. Len aby nám Babiša nevrátili!

          A denne dostávam na PC reklamu "Každý piatok milionárom". Je pravdivá. Niektorí šťastlivci ako Počiatek, Kaliňák, Kičura, Jankovská a zopár tisíc ďalších potvrdilo, že im sa to stáva i v pondelok, stredu, štvrtok a nedeľu.

          Ďalšiu reklamu ani po 2 týždňoch neotváram. Ponúka rast penisu za 4 dni o 5 cm. Vypočítajte si...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?