Videli ste znečistenie a odpad v nádrži Ružín? A to isté na proteste pred Úradom vlády ?

Autor: Miroslav Lukáč | 23.10.2020 o 14:42 | Karma článku: 9,14 | Prečítané:  1363x

Rysuje sa zloženie budúcej Koalície. Fico nesedel zbytočne na Kukučkiných a Pellegriniho vajciach. Poznal ich obsah a budúcnosť...

     V prvých kľudných rokoch /40 % podpora Smeru/ sa budovala infraštruktúra na budúci systém kradnutia a súčasne sa kradlo, kradlo, kradlo. Keď to už volalo do Neba, tak sa vyliahol Pellegrini a tichým HLASOM povedal - padni, komu padni. Len nie mojim.

    A padala a padá dodnes. 61 krát v závažných prípadoch a aj vo vedľajších. Tie boli kamuflážou, že sa niečo robí. Pred verejnosťou sa tomu už nedalo vzoprieť. Nezabral Šoroš, Trump, ani "Merkelica". Trochu pomohli iba Islamisti.

     Fico ako génius ZLA predvídal rozhodujúcu úlohu Mazurekových bojových jednotiek, iba sa nemohol demaskovať spojenectvom s nimi. Vedel, že oni sa v boji "za Boha a národ" nikdy nevzdajú možnosti hádzať kamene do žien a detí, vyháňať koho chcú a kam chcú a zároveň týrať. Ku tomu vedú aj svoje deti, ako sme videli na proteste pred Úradom vlády. 

    A táto avantgarda spoločnosti povedie v budúcnosti Slovensko, možno i za pomoci relatívne slušných voličov, ale počúvajúcich hlavne internetove hoaxy a obohratý HLAS  SMERu.

    Ficove poďakovania Opičke, Kaliňákovi, Jankovskej, Kičurovi a celej predchádzajúcej garnitúre začína prinášať ovocie. Už teraz je proti spravodlivosti pre prokurátora 61 - nula, Kováčikovi...

    Kto okráda túto spoločnosť bude ukrižovaný. Kto jej pomáha hoci aj s chybami, bude nielen ukrižovaný, ale aj opľutý. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Záchranárka: Keby bola jediná voľná sanitka, išla by skôr k infarktu, ako ku covidu

V službe sa nenajeme aj dvanásť hodín, na toaletu sa dostaneme po piatich hodinách.


Už ste čítali?